Teen Wolf se vrací a smečka je zpět v novém traileru.

Datum vydání 11. 12. 2022Shlédnutí 1 770×Sdílení článku124Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Teen Wolf se vrací uvedením oficiálního plakátu, ve kterém zarývá své tesáky do fanoušků. Nadpřirozený seriál Teen Wolf v produkci společnosti MTV se chystá k celovečernímu filmu Teen Wolf: The Movie (2022), tentokrát pod hlavičkou Paramount+.

 

Plakát byl vydán na probíhajícím Comic Con Experience v Brazílii. Na novém vizuálu je herec Tyler Hoechlin v roli Dereka Halea s vyceněnými vlkodlačími tesáky. Na plakátu nechybí ani věta “The Pack is back” čili Smečka je zpět.

Upoutávka láká na návrat původního obsazení, které se vrací do Beacon Hills roky po událostech původní série.

Trailer fanoušky navnadí hlavně na vznik nespecifikovaného zla, které ovládá Allison Argentovou, ztvárněnou herečkou Crystal Reed (Bažináč), která zdánlivě zemřela ve 3. řadě seriálu. 

Trailer zdůrazňuje především shledání Scotta McCalla, hraného Tylerem Poseyem (Vadí nevadí), s Allison Argentovou, která ho nepoznává.

Poté, co se objeví nové zlo v Beacon Hills se Scott se zbytkem své smečky vrací do svého rodného města. Scott jako alfa vlk shromáždí Banshee, Werecoyotes (Kojotodlaky), Hellounds (Pekelné psy), Kitsune a další měňavce.

Film byl oznámen v září 2021 v čele s tvůrcem seriálu Jeffem Davisem. První upoutávka byla vydána během červencového Comic-Conu v San Diegu a nabídla letmý pohled na nový film.

Foto: Comicbook

Měli bychom se dočkat návratu většiny původního obsazení. Již zmíněný Tyler Posey a Crystal Reed jsou samozřejmostí.

Vrací se i Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), JR Bourne (Chris Argent), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Melissa Ponzio (Melissa McCall), Ian Bohen (Peter Hale), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Seth Gillam (Dr. Alan Deaton), Khylin Rhambo (Mason Hewitt) a Tyler Hoechlin (Derek Hale).

Nevrátí se bohužel Dylan O'Brien a Arden Cho v rolích Stilese Stilinskiho a Kiry Yukimury.

Herec Tyler Posey byl z návratu nadšený a řekl, že mu role velmi chyběla.

Teen Wolf seriál je k dispozici na streamovací platformě Paramount+, která se teprve do Evropy chystá (aktuálně v CZ seriál k vidění na Netflixu). Na této platformě bude nový celovečerní film k dispozici 26. ledna 2023.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *