M3GAN - horor od producenta Jamese Wana se chystá atakovat kina s novou vražednou panenkou!

Datum vydání 27. 12. 2022Shlédnutí 1 090×Sdílení článku171Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V roce 2021 uvedl James Wan hororový film Malignant / Zhoubné zlo, fanoušci byli rozpolcení, zda se jedná o dobrý nebo špatný film, ale jedno bylo jisté - James Wan měl další zářez na poli hororových snímků (SAW, V zajetí démonů, Annabelle, La Llorona, Insidious). Film M3GAN byl vytvořen opět ve spolupráci Wana se scénáristkou Zhoubného zla Akelou Cooper.

Upoutávka na M3GAN představuje Gemmu coby geniální robotičku z hračkářské společnosti. Své osiřelé neteři Cady daruje robotickou panenku M3GAN, která využívá umělou inteligenci (Model 3 Generative Android). 

M3GAN je realistickou panenkou v životní velikosti naprogramovaná tak, aby byla nejlepším společníkem dítěte.

Předchozí Wanův počin Zhoubné zlo a jeho hlavní postava Gabriel má s M3GAN společnou mrštnost a fyzickou obratnost. Nejpamátnější sekvence Zhoubného zla byla, když Gabriel bojoval s policisty na stanici a akrobaticky uhýbal kulkám. Titulní hrdinka M3GAN má podobné pohyby. 

Vražedné panenky jsou skutečným strašákem již několik let.

Zdá se, že „údolí panenek” je plnohodnotným světem zabijáckých panenek ve světě hororu.

Franšíza Child’s Play se těší opětovnému nárůstu popularity, hlavně díky televizní seriálu Chucky (2022), jehož druhá řara byla potvrzena. Není to však jediná démonická panenka, která je v současné době na scéně. Chucky existuje již od roku 1988 a má ve hře několik snímků, ale nejnovější trailer na M3GAN nasbíral mnoho fanoušků na sociálních sítích a šlape novému Chuckymu na paty.

Snímek M3GAN měl světovou premiéru v Los Angeles v prosinci roku 2022. Ve Spojených státech je premiéra naplánována na 6. ledna 2023. U nás se na panenku můžeme těšit 12. ledna.

V hlavních rolích se představí:

Allison Williams (Gemma), Violet McGraw (Cady), Ronny Chieng (David), Brian Jordan Alvarez (Cole), Jen Van Epps (Tess), Stephane Garneau-Monten (Kurt), Arlo Green (Ryan), Mishael Saccente (Greg) a v roli M3GAN Amie Donald, ovšem hlasově zastoupená Jennou Davis.

Foto: Universal Pictures

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *