Seriál ze světa The Walking Dead o Rickovi a Michonne se začne natáčet tento měsíc

Datum vydání 2. 1. 2023Shlédnutí 859×Sdílení článku107Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Danai Gurira, představitelka Michonne, sdílela nové informace ohledně počátku natáčení očekávaného seriálu s Rickem a Michonne.

Foto: Instagram

Seriál The Walking Dead (Živí mrtví) sice oficiálně ukončil svůj příběh 11. sérií, ale to neznamená, že celý svět prohnilých mrtvol skončil v pohřebišti a už se ničeho nového z tohoto světa nedočkáme. Ke stávajícím seriálům Fear the Walking Dead a Tales of The Walking Dead se brzy přidá The Walking Dead: Daryl Dixon, ve které se dočkáme Normana Reeduse, jenž se ocitne ve Francii a následně The Walking Dead: Dead City, který bude vyprávět neukončený příběh mezi Maggie a Neganem, v podání Lauren Cohan a Jeffreyho Dean Morgana.

Mezi všemi těmito seriály také samozřejmě nesmí chybět ústřední postava celého světa The Walking Dead, Rick Grimes. V novém seriálu tak uvidíme Andrew Lincolna a Danai Gurirau jako Ricka Grimes a Michonne. Seriál je stále ve fázi předprodukce, nicméně právě představitelka Michonne, Danai Gurira, sdílela na svém instagramovém účtu fotku se Scottem Gimplem a Andrew Lincolnem. Scott Gimple byl jedním z hlavních tvůrců The Walking Dead a zároveň bude hlavním tvůrcem a dozorčím nad seriálem o Rickovi a Michonne.

V popisku příspěvku je napsáno "#Richonne spin-off. 2023. Předprodukce je v plném proudu. Dostáváme se tam!"

Jméno seriálu stále není známo. Na Comic-Conu v San Diegu ale bylo oznámeno a oficiálně potvrzeno, že seriál definitivně ukončí příběh týkající se tohoto postapokalyptického páru. Zároveň také bylo řečeno, že seriál bude mít 6 epizod.

Původně měly být o Rickovi natočeny filmy, které ovšem byly nahrazeny všemi těmito seriály. Filmů už se tím pádem nedočkáme.

Danai Gurira bude na seriálu pracovat také jako scénáristka a tvůrkyně. Ona sama seriál popsala jako „epický milostný příběh“. A v rozhovoru pro Deadline si seriál velice pochvalovala.

"Rozhodně je to epický milostný příběh. Má to mnohé základy ve světě, který známe a také jiný svět, který ještě neznáme. Má to v sobě všechno, co dělá z The Walking Dead tak skvělou podívanou, ohledně charakterů a velmi specifického světa a akce, kterou tento svět potřebuje kvůli přežití a zároveň je to velmi intimní a celé to opravdu ostří intimitu. Takže ano, myslím, že to bude velmi uspokojující, doufám."

Seriál o Rickovi a Michonne by se měl podle všeho začít natáčet již 6. ledna v americkém státě Georgia, konkrétně pak v Atlantě.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *