Pokračování seriálu Wednesday potvrzeno! Radují se nejen fanoušci, ale i herci (video)

Datum vydání 8. 1. 2023Shlédnutí 9 317×Sdílení článku861Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

“Přichází další trápení. Druhá série celosvětového fenoménu Wednesday se vrací s další sérií.” Těmito slovy Netflix oznámil pokračování jednoho z nejsledovanějších seriálů loňského roku společně s krátkým sestřihem záběrů z první série a hlasem Jenny Ortegy, která říká: “Během posledních pár týdnů mě pronásledovali, strašili a milionkrát napodobovali na internetu. Byla to čistá muka. Děkuji vám.” Není to tak dlouho co streamovací platforma Netflix uvedla nový spin-off o Addamsově rodině. To, že se seriál stane hitem, který bude lámat rekordy a přepisovat historii, však nikdo nečekal. Celkově je třetím nejúspěšnějším seriálem, který kdy Netflix vyprodukoval. I když má seriál pouze osm dílů, tedy necelých sedm hodin, v měřítku sledovanosti jej zhlédlo více diváků než čtvrtou řadu populárního seriálu Stranger Things. Bylo tedy jen otázkou času, kdy Netflix oznámí druhou řadu. Nějaký čas se spekulovalo o tom, že se druhé řady zhostí jiná streamovací stanice a to Amazon Prime Video. Nyní se ale tyto teorie vyvrátily a fanoušci i herci se můžou radovat. 

Další část článku obsahuje spoilery k první sérii a teorie o druhé.

Co zatím o pokračovat víme?

Finále první řady skončilo menším cliffhangerem. Wednesday od spolužáka dostala svůj první telefon a na to konto získala i svého prvního stalkera. Tím se nám tedy nastínil potencionální záporák druhé série. Jediné, co zatím tvůrci o pokračování seriálu řekli je to, že do příběhu chtějí více začlenit i zbytek Addamsovy rodiny, přestože středem pozornosti bude opět Wednesday. Více podrobností zatím není známo, ale dá se předpokládat, že se vrátí většina postav z první série - tedy ti, kteří ji přežili. Rovněž se dá počítat s tím, že se vrátíme na Nevermore Academy, kde je rozhodně co prozkoumávat. Určitě nás čeká i řada nových tváří - např. někdo musí ve funkci nahradit zesnulou Larissu Weems, ředitelku školy, kterou ztvárnila britská herečka Gwendoline Christie a nebohého starostu města Jericho, kterého v první sérii hrál Tommie Earl Jenkins.  

Jak na oznámení reagovali tvůrci a herci?

Tvůrci i herci seriálu jsou nadšení z toho, že se bude točit další série. "Je neuvěřitelné, že se nám podařilo vytvořit pořad, se kterým souzní lidé po celém světě. Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v příběhu Wednesday. Nemůžeme se dočkat až se do toho ponoříme a prozkoumáme další strašidelná zákoutí Nevermore," řekl jeden z tvůrců pořadu, Miles Millar, v rozhovoru s Netflix Tudum. Herečka Jenna Ortega zas na svém Instagramu poděkovala všem fanouškům, protože právě díky nim se druhá řada uskuteční.

Foto: Youtube

Koho chceme vidět v druhé řadě?

Bezpochyby nemůže chybět Wednesday v podání Jenny Ortegy a “Věc”, kterou ztvárňuje Victor Dorobant. Rovněž nesmí chybět její rodina - matka Morticia (Catherine Zeta-Jones), otec Gomez (Luis Guzmán), mladší bratr Pugsley (Issac Ordonez) a v neposlední řadě strýček Fester (Fred Armisen). Také bychom rádi viděli Enid (Emma Myers), Biancu (Joy Sunday), Ajaxe (George Farmer), šerifa Donovana (Jamie McShane) a Xaviera (Percy Hynes White), který má teď už možná u Wednesday šanci, když je Tyler z obliga. Nebo snad není? Naposledy, když jsme Tylera viděli, byl spoután a převážen nejspíše do speciální věznice, ale je tu šance, že ho ani řetězy neudržely a podařilo se mu uprchnout. Alespoň tak to cítí jeho představitel Hunter Doohan. V exkluzivním rozhovoru pro magazín Digital Spy řekl: “Myslím si, že se mu nakonec podařilo utéct. Když jsem tu stranu četl, byl jsem vzrušený. Pořád jsem si říkal: Ale no tak. Nebuď mrtví, hlavně nebuď mrtví.” Herec také zmínil jeho domněnky o tom, že byl Tyler pouze loutkou slečny Thornhillové a že nejednal z vlastní vůle. Mohla by tedy druhá série pro něj znamenat možnost vykoupení se ze svých hříchů? 

Jak se na pokračování těšíte vy? O čem podle vás bude dějová linka?

Komentáře od uživatelů  ❭

Václav Falc   2023-01-08 19:15:31

Co k tomu napsat.Je mi 69 let a lepší seriál jsem neviděl.I když jsem spíše fanda takových jako je Hvězdná brána,nebo Destiny.Tak na pokračování se těším.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *