Conor McGregor ve filmu? Jake Gyllenhaal a Conor McGregor ukazují remake filmu Road House na prvních snímcích

Datum vydání 13. 1. 2023Shlédnutí 2 659×Sdílení článku81Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Obrázky Road House odhalují první pohled na Jake Gyllenhaal a bojovníka UFC Conor McGregora v připravovaném remaku kultovní akční klasiky z roku 1986.

Foto: Twitter

Obrázky z natáčení filmu Road House odhalují první záběry na Jake Gyllenhaala a Conora McGregora v nadcházejícím remaku. V původním filmu Road House z roku 1989, hrál zesnulý Patrick Swayze drsného vyhazovače jménem James Dalton, který je najat, aby zkrotil problémy v baru s názvem Double Deuce v Jasperu ve státě Missouri. Řeči o předělaném kultovním klasickém akčním filmu se vedou už léta s mnoha režiséry a hvězdami. Skutečný pokrok přišel v listopadu 2021, kdy byl Jake Gyllenhaal obsazen. Později se do obsazení přidal Conor McGregor, bývalý šampion UFC, pro kterého to bude herecký debut.

Aktuálně jsou na světě první fotografie z filmu. Řada snímků, kterou na Twitteru sdíleli McGregor a Amy Kaplan z FanSided, ukazuje Gyllenhaala a bývalého šampiona UFC v zákulisí remaku Road House, který se začal natáčet v Dominikánské republice letos v létě.

Foto: Twitter

Remake Road House vypráví o Jakeu Gyllenhaalovi jako bývalém bojovníkovi UFC, který přijme práci vyhazovače v motorestu pro drsňáky ve Florida Keys. Jakmile začne pracovat, rychle zjistí, že tropický ráj není všechno, čím se zdá být. Není známo, koho bude Connor McGregor hrát, i když údajně nebude vystupovat sám za sebe a místo toho bude hrát fiktivní postavu. Podle prvních fotek z remaku Road House se zdá, že Gyllenhaal a McGregor pro své role pracovali ve fitku nonstop, jejich svalová hmota narostla.

Nadcházející film Road House od režiséra Douga Limana má být remake, i když byl také označen jako reimaginace původního filmu z roku 1989. Kromě Gyllenhaala a McGregora se v remaku Road House objeví také Daniela Melchior z The Suicide Squad, Billy Magnussen z No Time to Die a Lukas Gage, hvězda 1. sezóny The White Lotus. Vedlejší obsazení bylo také rozšířeno o Hannah Love Lanier, Travis Van Winkle, BK Cannon, Arturo Castro, Dominique Columbus, Beau Knapp, Joaquim de Almeida, Darren Barnet, Kevin Carroll a JD Pardo.

Než bude premiéra nového filmu mohou diváci znovu zkouknout původní Road House, který se aktuálně streamuje na Netflixu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *