Hvězda filmu „Letadlo“ Gerard Butler si při natáčení neúmyslně natřel obličej kyselinou

Datum vydání 14. 1. 2023Shlédnutí 7 101×Sdílení článku270Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Během natáčení nejnovějšího akčního filmu Lionsgate „Letadlo“ si Gerard Butler neúmyslně potřel celou tvář kyselinou fosforečnou a popsal hrozný pocit, jako by „hořel zaživa“.

Gerard Butler diskutoval o incidentu v „Late Night“ se Sethem Meyersem a o tom, jak se to stalo, když natáčel „Letadlo“ v Portoriku.

"Mnu si obličej a najednou je to v krku. Je to v mých ústech. Mám to v nose. Je to v mých očích,“ řekl Butler moderátorovi Sethu Meyersovi. "Pálí mi to obličej a myslím tím hoření za živa."

"Ukazuje se, že je to v podstatě kyselina fosforečná," pokračoval. "A piloti aerolinek, kteří to tam sledovali, řekli "Bože Ne!"

Butler natáčel klíčovou scénu, ve které se jeho postava, pilot Brodie Torrance, pokouší opravit zlomenou brzdu na jednom z kol letadla před vzletem, když došlo k nehodě.

Butler se zasmál a prohlásil, že tato událost byla pro scénář vynikající, navzdory bolesti. Nyní se mu daří dobře a propaguje nadcházející premiéru filmu „Plane“ 13. ledna. Ve filmu s Butlerem se objeví Mike Colter, Yoson An, Daniella Pineda, Paul Ben-Victor a Remi Adeleke.

Gerard Butler měl štěstí, že byl okamžitě ošetřen. Kyselina fosforečná má mimořádně ničivé účinky na tkáně sliznic a horních cest dýchacích, oči a kůži.

"Při styku s kůží – Potřísněný oděv a obuv ihned odložte. Omývejte mýdlem a velkým množstvím vody. Postiženého ihned dopravte do nemocnice. Konzultujte s lékařem." píše Krizport. S kyselinou není dobré si zahrávat.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *