Vyšel oficiální trailer na čtvrtou řadu seriálu You! O čem nová série bude?

Datum vydání 15. 1. 2023Shlédnutí 741×Sdílení článku44Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Toxické vztahy, vraždy, pronásledování, lhaní, krev, sex a zapírání. Domnívali jste se, že už je tomu konec? Kdepak, Netflix tento týden zveřejnil první trailer na čtvrtou řadu seriálu TY (You) s hodnocením Filmožroutů 8/10, která bude rozdělena do dvou částí. Prvních pět epizod vyjde už 9. února a druhá polovina vyjde 9. března (u nás vždy až den poté). Centrem pozornosti nebude nikdo jiný než náš sympatický zvrhlík Joe Goldberg (Penn Badgley, známý např. ze seriálu Super drbna). A o čem nová série bude?

Zasazení a nastínění děje

Seriál je plný šokujících a nečekaných zvratů, proto je těžké něco predikovat dopředu. Víme ale několik věcí o ději a nových postavách. Poté, co Joe zavraždil svou manželku Love (Victoria Pedretti), vzdal se svého syna Henryho a zfalšoval svou vlastní smrt, se rozhodl odstěhovat do Paříže. Doufá totiž, že se mu podaří najít jeho lásku Marienne (Tati Gabrielle). Díky traileru víme, že se opravdu setkají. Jak to ale dopadne nemůžeme říci s jistotou. Co naopak s jistotou říci můžeme je to, že se Joe z nějakého důvodu uchýlí do Londýna, kde se z něj stane profesor Jonathan Moore. Svůj život tak zasvětí akademikům a zdánlivě odloží své "mimoškolní aktivity" na vedlejší kolej. I když se snaží žít poklidný život, někdo mu nedá spát. Vypadá to, že se Joe stane obětí stalkingu. Dotyčný ví o jeho zločinech a vyhrožuje mu odhalením. Jestli je tento stalker někdo z předešlých sérií, nebo někdo nový budeme muset teprve zjistit.

Nové postavy

Seznamujeme se také hned s několika novými tvářemi z řad studentů, aristokratů a budoucích potencionálních obětí. Mezi hlavní z nich patří např. postava Adama (Lukas Gage, známý např. ze seriálu Bílý lotos), amerického podnikatele, žijícího v Londýně, který se snaží naplnit očekávání jeho magnátského otce. Dále tu máme postavu Kate (Charlotte Ritchie, známá např. ze seriálu Ghosts), bystrou ředitelku umělecké galerie, která je loajální ke svým přátelům. Z traileru je patrné, že právě Kate probouzí v Joeovi novou posedlost. Jako další tu máme influencerku Lady Phoebe (Tilly Keeper, známá např. ze seriálu EastEnders), která se přátelí s Kate a chodí s Adamem. Poté tu máme Nadiu (Amy-Leigh Hickman, známá ze seriálu Tracy Beaker Returns), která se snaží poučit ze svých chyb a Rhyse (Ed Speleers, známý např. ze seriálu Panství Downton), autora, kterého jeho knihy katapultovaly do politické kariéry. Mezi další postavy patří investoři, profesoři, vyšetřovatelé a dokonce i paparazzi. Vypadá to, že se máme na co těšit.

Foto: Collider.com

Co o nové řadě řekl hlavní představitel? 

V rozhovoru pro Collider Penn Badgley řekl o nadcházející sezóně následující: “Příští sezóna by mohla být trochu jiná...nevím, ale myslím si, že by to mohlo být spíš o Joeově vztahu k sobě samému. Protože tohle ve skutečnosti není show o vrahovi... myslím si, že to poukazuje na chyby, které ve vztazích děláme a žene je do extrému, a to jen kvůli dobrému příběhu. Opravdu potřebujeme odložit zbraně a přestat být soutěživí, což je velmi těžké.” Také naznačil, že se nová série bude od těch předchozích trochu lišit. Pro natáčení použili podobný tón, ale posouvá se v tom, že je tam jiný formát. Je to prý jako kdyby mírně posunuli žánr. 

Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií od Caroline Kepnes. Autorka údajně chystá vydat ještě dvě navazující knihy, ale příběh čtvrté řady seriálu je pouze v rukách Netflixu. Jak si s tím poradili tvůrci seriálu - Greg Berlanti a Sera Gamble už brzy uvidíme.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *