Místo peněz herci zaplatili drogami. Zpověď ze zákulisí hollywoodské továrny na sny

Datum vydání 16. 1. 2023Shlédnutí 797×Sdílení článku77Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Americký herec nedávno potvrdil starou fámu, která tvrdila že si herec účtoval docela prapodivný honorář. John Larroquette se totiž za pomoc svým přátelům rád „hodil do pohody“. Na oplátku jim odvyprávěl jejich horory.

Herec je v poslední době spojován především s novým seriálem Night Court, který je chystaným americkým sitcomem. Vychází z původní stejnojmenné série, která běžela na amerických obrazovkách mezi lety 1984 až 1992. Premiéra na stanici NBC je stanovena na 17. ledna 2023.

John Larroquette teď konečně deníku Entertainment Weekly potvrdil internetovou fámu, která se s ním táhne již opravdu dlouho. Prozradil totiž, že mu režisér Tobe Hooper skutečně zaplatil trávou, aby odvyprávěl prolog k jeho filmu Texaský masakr motorovou pilou z roku 1974.

Jak Laroquette vypráví, on a Hooper navázali přátelství, když v roce 1969 pracoval jako barman v Coloradu. Když o čtyři roky později zamířil do Hollywoodu, aby nastartoval svou hereckou kariéru, tak se Hooper ozval, aby ho požádal o pomoc na jeho chystaném snímku. Šlo o malý projekt, který navždy změní hororový žánr.

Texaský masakr motorovou pilou, natočený v létě roku 1973, sledoval skupinu mladých nešťastníků. Ty si totiž vzal do parády nelítostný sériový vrah Leatherface. Jeho symbolem se stala právě motorová pila, kterou vykonával svoje popravy. Film se stal kasovním trhákem, vydělal přes 30 milionů dolarů se svým rozpočtem 100 000 dolarů a stal se jedním z 20 nejúspěšnějších filmů roku.

Od té doby vzniklo již nespočet pokračování této hororové klasiky. Prolog z úst Johna Larroquette se stal již jakýmsi symbolem této série. Naposledy jsme mohli zaslechnout jeho hlas v rozporuplně přijatém pokračování z roku 2022, které vydala streamovací platforma Netflix. 

Foto: Deadline.com

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *