Jak jsem poznala tvého otce (How I Met Your Father) nový trailer jako upoutávka na 2. řadu seriálu je tady

Datum vydání 17. 1. 2023Shlédnutí 893×Sdílení článku103Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Hulu zveřejnilo trailer k 2. sezóně Jak jsem poznala tvého otce (How I Met Your Father) k nadcházejícímu návratu komediálního spin-offu seriálu v čele s bývalou hvězdou Disney Channel Hilary Duff. Další díl má mít premiéru v úterý 24. ledna.

Video vyzdvihuje Sophii a její přátele, jak se staví k výzvám ve 30 letech. Poskytuje nám náhled na Sophiiny nové milostné zájmy, včetně staršího chlapa, kterého hraje herec ze Sexu ve městě John Corbett. To rozzlostí postavu hranou držitelkou Grammy Meghan Trainor.

V seriálu hrají Hilary Duff (Lizzie McGuire) jako Sophie, Chris Lowell (GLOW) jako Jesse, Francia Raisa (Grown-ish) jako Valentina, Tom Ainsley (The Royals) jako Charlie, Tien Tran (Space Force) jako Ellen a Suraj Sharma (Vlast) jako Sid. Mezi další obsazení patří Kim Cattrall, Daniel Augustin, Ashley Reyes a Josh Peck.

„V blízké budoucnosti vypráví Sophie (Hillary Duff) svému synovi příběh o tom, jak potkala jeho otce: příběh, který nás katapultuje zpět do současnosti, kde Sophie a její blízká skupina přátel zjišťují, kdo jsou, co od života chtějí, a jak se zamilovat ve věku seznamovacích aplikací a neomezených možností,“ uvádí synopse.

Foto: Disney+

Sitcom Hulu od výkonných producentů a tvůrců Jak jsem poznal vaši matku Cartera Bayse a Craiga Thomase spolu s Adamem Londym.

Původní série běžela ve vysílání devět sezón od 2005-2014. Hráli v něm Josh Radnor jako Ted Mosby, Jason Segel jako Marshall Eriksen, Alyson Hannigan jako Lily Aldrin, Neil Patrick Harris jako Barney Stinson a Cobie Smulders jako Robin Scherbatsky, přičemž Bob Saget slouží jako hlas budoucího Teda.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *