Nová série seriálu Fauda už je za rohem. Fauda 4 bude po letech zase jízda. Koukněte na trailer

Datum vydání 18. 1. 2023Shlédnutí 7 189×Sdílení článku310Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Čtvrtá sezóna kritikou uznávaného izraelského seriálu Fauda v režii Liora Riaze a Aviho Issacharoffa se nám představí již brzy na Netflixu. Fauda, což v arabštině znamená chaos, po třech úspěšných sezónách, je zpět s tou nejnovější, ve které tvůrci série ukazují své vzrušující zážitky v izraelských obranných silách.

Oznámení o natáčení seriálu Fauda série 4 bylo oficiálně učiněno tvůrci v roce 2020. Nejoblíbenější série se má vrátit zpět do vysílání 20. ledna 2023 výhradně na Netflixu. První plakát Faudy 4 byl odhalen Yes Studios na YouTube v prosinci 2021. 4. sezóna bude mít dohromady 12 dílů.

Když mluvíme o příběhu Faudy 4, tvůrci Avi Issacharoff a Lior Raz uvedli, že tentokrát se série zaměřuje na izraelský a palestinský konflikt. Hlavní postava Doron se dostane do jedné z nejnebezpečnějších misí, jaké kdy čelil. Obsazení Fauda sezóny 4 zahrnuje Lior Raz, Naty Garty, Dorron Ben David, Itzik Cohen, Amir Boutrous, Lucy Ayoub, Yaakov Zada, Idan Amedi, Meirav Shirmon, Inbar Lavi, Rona-Lee Shimon, Danny Steg, Loai Nofi a Boaz Konforty.

Foto: Netflix

Po získání obrovské popularity byla webová série přepracována v hindštině s názvem „Tanaav“, která byla streamována na Sony Liv. Netflixová série je společensko-politické drama, jehož jádrem je rodina. Dále se noří do spletitosti myšlenek, z nichž všichni sdílejí podobný pocit lásky, pomsty, zrady a ztráty.

Jak se vám seriál Fauda líbí?

Komentáře od uživatelů  ❭

Jarka Kopečná   2023-01-22 12:10:08

Nejlepší seriál, který jsem kdy viděla. Teď jsem dokoukala 4.řadu. U posledního dílu jsem brečela jak malá holka.

Ria Bidmannova   2023-01-19 23:06:35

Serial jsem vydělá opakovaně,je úžasný, přála bych si být takovou statečnou agentkou.Pokračovani se nemůžu dočkat.

irena fronková   2023-01-19 12:47:55

Souhlas super seriál škoda, že nepoběží na čt netfix nemáme --jsem smutná tak jsem se těšila

Blanka   2023-01-18 14:40:11

Jeden z nejlepších seriálů co jsem viděla. Skvělé zpracování tématu a výborně natočeno. Těším se na další řadu jako dítě na sladkosti.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *