Nové Sci-fi Rebel Moon Zacka Snydera a mnoho dalších filmů odhaleno Netflixem

Datum vydání 21. 1. 2023Shlédnutí 599×Sdílení článku36Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Netflix vypustil nový trailer „SAVE THE DATES“, který ukazuje jejich filmové novinky pro rok 2023.

Můžeme se například těšit na pokračování akčního Vyproštění (Extraction) s Chrisem Hemsworthem, fantasy Damsel s Millie Bobby Brown nebo komediální krimi Vraždu v Paříži (Mystery Murder 2) s Adamem Sandlerem a Jennifer Aniston a mnoho dalších filmů.

Mezi prezentovanými filmy je i mysteriózní thriller The Killer od režiséra Davida Finchera (Sociální síť, Zodiac). The Killer vypráví o osamělém vrahovi Christianovi (Michael Fassbender), který při plánování další vraždy přichází o svůj ledový klid a posléze i o vlastní rozum. Film je Fincherův vysněný projekt, který díky Netflixu má možnost zrealizovat. The Killer vychází 10.11.2023 na Netflixu.

Největším překvapením nicméně byla malá ukázka z nadcházejícího velkolepého sci-fi filmu režiséra Zacka Snydera, Rebel Moon.

Rebel Moon a Zack Snyder

Zack Snyder, jeden z nejvýznamnějších režisérů komerční scény oslnil diváky filmy Úsvit mrtvých (Dawn of the Dead), 300: Bitva u Thermopyl (300) nebo jeho posledním filmem Armáda mrtvých (Army of the Dead). Právě Armádu mrtvých vidělo během 28 dnů od premiéry 75 milionů domácností a sledovanost tohoto filmu dosáhla 186,54 milionů hodin. Díky tomuto velkému úspěchu Snyder dostal příležitost k natočení dalšího filmu pro Netflix, kterým je Rebel Moon.

Dříve scénář pro Star Wars spin-off, který Snyder napsal, vyprávěl příběh mimo linii Skywalkerů. Když ovšem Disney odkoupilo Lucasfilm, Snyderův projekt byl odpískán, jelikož Disney o něj nemělo zájem. Snyder posléze scénář přepsal, aby film byl originálním sci-fi filmem a se Star Wars značkou tak neměl nic společného.

Ve filmu Rebel Moon si zahrají Charlie Hunnam, Sofia Boutella, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Corey Stoll, Ed Skrein a mnoho dalších.

Foto: Netflix

O čem je Rebel Moon?

Ze samotné krátké ukázky se o ději moc vypovědět nedá, nicméně informací o samotném ději je vypuštěno již docela dost. Příběh se točí okolo charakteru jménem Kora, kterou ztvární Sofia Boutella (Mumie, Kingsman: Tajná služba). Kora je mladá vůdkyně, jenž se stane hlavní postavou, která svrhne zlého, mezigalaktického vůdce Balisariuse, kterého hraje Ed Skrein (Deadpool, Alita: Bojový Anděl).

Rebel Moon se natáčel již od dubna 2022 a ukončit natáčení měl jen před pár týdny v prosinci 2022. Samotný dlouhý průběh natáčení je zapříčiněn tím, že Netflix má s touto novou značkou velké plány. Zatím je Rebel Moon prezentován pouze jako samostatný film, nicméně je potvrzeno, že Snyder již dokončil práce i na druhém díle. Uvidíme tedy, jak velký hit film nakonec bude a zda se dočkáme tak silné a úspěšně značky, jakou je třeba Star Wars.

Jak nám upoutávka od Netflixu prozradila, Rebel Moon vychází 22.12.2023 na Netflixu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *