Rupert Grint z Harryho Pottera je otevřenější návratu jako Ron Weasley

Datum vydání 29. 1. 2023Shlédnutí 1 634×Sdílení článku68Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Hvězda Harryho Pottera Rupert Grint vypadá otevřenější k opakování role Rona Wesleyho z kouzelnické ságy. Poté, co strávil svá dospívající léta jako kouzelník z Bradavic mávajícím hůlkou, Grint zanechal svou postavu v dokonalé kondici. Ron je ženatý s Hermionou, má dvě děti ve svém věku z Bradavic (Rose a Hugo) a v epilogu franšízy si udělal docela jméno.

Foto: Warner Bros.

Zatímco Rupert Grint dříve reagoval váhavě, aby znovu zopakoval Rona, protože si nedokázal představit, že by se vrátil do role, kterou hrál po tak velkou část svého života, zdá se, že nyní je s návratem do své pozice Rona v souladu. Samozřejmě, že tento návrat je stále závislý na tom, že se s ním vrátí i zbytek obsazení a jestli nastal správný okamžik.

Podívejte se na celou Grintovu citaci: "Jo, myslím, že kdyby bylo načasování správné a všichni se vraceli, určitě bych to znovu zkusil. Je to pro mě důležitá postava. Nějak jsem s ním vyrostl. Stali jsme se tak trochu stejným člověkem."

Mohlo by se vrátit původní obsazení Harryho Pottera?

Po vydání Hogwarts Legacy 10. února se Harry Potter opět dostává do oblasti veřejného zájmu, i když se objevily zprávy, že další film Fantastická zvířata pravděpodobně nebude . Zatímco franšíza Fantastická zvířata selhala kvůli kombinaci faktorů, od matoucí zápletky a přeobsazení herců až po nesmyslnou premisu zahrnující protagonisty s zažitky hrůzy druhé světové války, franšíza Harryho Pottera má stále potenciál.

I když bylo obsazení Harryho Pottera hvězdné, mnozí by byli stále ochotni vrátit se do kouzelnického světa. Tom Felton (Draco Malfoy) dříve sdílel, že by se rád v roli znovu objevil a režisér Chris Columbus by byl ochoten natočit i pokračování příběhu Harry Potter and the Cursed Child. Některé původní hvězdy Harryho Pottera se však nechtějí vrátit . Daniel Radcliffe naznačil, že by se prozatím od role raději distancoval a Emma Watson by raději počkala alespoň čtyři roky, než bude tato otázka znovu položena. To činí budoucnost franšízy Harryho Pottera nejistou, i když by se Grint rád objevil.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *