Chystá se filmové zpracování románu Námi to končí (It Ends with Us). Kdo bude hrát hlavní role?

Datum vydání 1. 2. 2023Shlédnutí 2 404×Sdílení článku60Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Bestseller americké autorky Colleen Hoover, který nese název Námi to končí (v originále It Ends with Us) se dočká filmového zpracování. V roli hlavních postav se můžeme těšit na Blake Lively (známá např. ze seriálu Super drbna) a Justina Baldoniho (známý ze seriálu Panenka Jane), který bude film i režírovat. 

Foto: DomesticShelters.org

Vypadá to, že Blake Lively našla svou další velkou roli ve filmové adaptaci dle knižní předlohy. Není to poprvé, co Blake oživí komplikovanou knižní postavu. Nedávno hrála jako Emily ve filmu Nebezpečná laskavost (A Simple Favor), podle románu Darcey Bell a samozřejmě jako Serena v Super drbně (Gossip Girl), podle knižní série Cecily von Ziegesar v letech 2007 až 2012. A nyní Blake vstupuje do světa Colleen Hoover

Očekává se, že Blake a Justin budou hrát rusovlasou květinářku Lily Bloom a doktora Ryle Kincaida. Kdo bude hrát Lilyinu první lásku Atlase ještě nebylo odhaleno. Fanoušci ale přišli s několika návrhy. Podle některých by do role mohl být obsazen Penn Badgley nebo Logan Lerman

Co se týče natáčení, tak herci i autorka budou mít kreativní slovo a to jako výkonní producenti filmu. Mezi další producenty patří Alex Saks (z The Florida Project) a Christy Hall (z I Am Not Okay With This), která podle tiskové zprávy Wayfarer Studios a Sony Pictures píše scénář.

„Lily to neměla vždy jednoduché, ale to jí nikdy nezabránilo v tom, aby tvrdě pracovala pro život, který chtěla,“ uvádí synopse knihy. "Ušla dlouhou cestu z malého města, kde vyrostla - vystudovala vysokou školu, přestěhovala se do Bostonu a založila vlastní firmu. A když mezi ní a nádherným neurochirurgem jménem Ryle Kincaid přeskočí jiskra, všechno v jejím životě se zdá najednou až moc dokonalé, aby to byla pravda.”

Blake, která čeká své čtvrté dítě s manželem Ryanem Reynoldsem, se k projektu ještě nevyjádřila, ale fanoušci na TikToku se o to postarali za ní. Jak napsala jedna fanynka: "Pláču! Tohle jsem vůbec nečekala a jsem hrozně šťastná.”

Ačkoli kniha vyšla už v roce 2016, teprve nedávno způsobila poprask na TikToku. Colleen totiž v říjnu 2022 vydala pokračování s názvem Námi to začíná (It Starts with Us), které se na BookToku dostalo mezi 10 nejoblíbenějších vyhledávání roku. V českém a slovenském jazyce by kniha měla vyjít letos. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023
Facebook

To nejzajímavější z tohoto týdne:

Legendární šermíř Zorro se vrací po téměř dvou desetiletích. Venku je oficiální trailer

Sdílení1951Legendární šermíř Zorro se vrací po téměř dvou desetiletích. Venku je oficiální trailer

Spider-Man potřebuje záporáka pro novou trilogii. Nabízí se unikátní padouch z nové komiksové éry

Sdílení12Spider-Man potřebuje záporáka pro novou trilogii. Nabízí se unikátní padouch z nové komiksové éry

Rick a Morty se vrací v traileru na 7. sérii. Tentokrát však s jinými dabéry

Sdílení383Rick a Morty se vrací v traileru na 7. sérii. Tentokrát však s jinými dabéry