Kevin Feige se vyjádřil k tomu, který film bude nejdůležitějším pro pátou fázi MCU.

Datum vydání 14. 2. 2023Shlédnutí 1 188×Sdílení článku79Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Marvel Cinematic Universe míří k odstartování páté fáze. Prezident Marvel Studios - Kevin Feige - odhalil, který film je nejdůležitějším od doby uvedení Avengers: Endgame z roku 2019.

Foto: Marvel.com

Ant-Man a Wasp odstartují zbrusu novou pátou fázi MCU v rámci Multivesmírné ságy, která pokračuje v rozsáhlých dobrodružstvích po Infinity sáze. Tento nový film poskytne více prostoru pro divoké příběhy v rámci multivesmíru, a také přiblíží i několik staronových postav. Mnozí se však ptají, jak důležitý bude tento snímek pro celé MCU.

Black Panther: Wakanda nechť žije byl popsán jako jeden z nejdůležitějších filmů studia Marvel, protože vzdal hold zesnulému Chadwicku Bosemanovi a pomohl fanouškům i Marvel rodině truchlit, uctít jeho památku a posunout se dál.

Kevin Feige v rozhovoru pro Rotten Tomatoes na světové premiéře Ant-Man a Wasp: Quantumania prozradil, že nový film Ant-Mana je nejdůležitějším filmem v současném MCU od uvedení Avengers: Endgame.

Poznamenal, že se třetí Ant-Man nejvíce připojuje k širšímu obrazu této ságy.

„Ze všech našich filmů, které jsme natočili po Endgame, je to ten, který se nejvíce propojuje s širším obrazem nové ságy, a to je to, z čeho jsem nadšený. Ve čtvrté fázi jsme představili řadu zábavných a skvělých postav, jak v kinech, tak prostřednictvím Disney+, z nichž některé budou v budoucnu velmi důležité. Nyní však konečně odstartuje Fáze 5. Poskytne fanouškům širší obraz toho, jak se posuneme k dalšímu filmu Avengers. Jsem na tuto část velmi natěšený.”

a Ant-Man připravuje scénu pro Multivesmírnou ságu. Když se podíváme na to, co má třetí Ant-Man v zásobě, není překvapením, že Feige označil tento film za nejdůležitějším. Představuje uvedení nového hlavního záporáka pro celou fázi a pohrává si s budoucností celého Multivesmíru.

Díky Kangovým schopnostem interagovat se všemi svými multivesmírnými variantami, rozdělovat a dobývat vše napříč časem a prostorem, začne tento nový snímek fanoušky připravovat na to, jak nebezpečný Kang Dobyvatel pro naše superhrdiny může být

Ant-Man a Wasp: Quantumania v kinech již od 16. února!

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *