Hvězda seriálu The Last of Us a Hry o trůny oznámila, že je nebinární

Datum vydání 21. 2. 2023Shlédnutí 849×Sdílení článku1Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

“Jsem do značné míry jen člověk.” Těmito slovy anglická herečka Bella Ramsey (19 let) světu sdělila, že se identifikuje jako nebinární. Diváci ji mohou znát z proslulého fantasy seriálu z produkce HBO, Hra o trůny, kde ztvárnila roli odvážné lady Lyanny Mormontové. Byl to její televizní debut a role ji okamžitě proslavila. Svým hereckým výkonem si Ramsey získala srdce miliony fanoušků po celém světě. Nyní herečka účinkuje v nově vzniklém seriálu The Last of Us, kde hraje mladičkou Ellie, která putuje spolu s pašerákem Joelem (Pedro Pascal) po postapokalyptických Spojených státech. Seriál byl zfilmován podle stejnojmenné videohry z roku 2013 a sledovat jej můžete na HBO Max

Foto: The Wrap

Od své role ve Hře o trůny nabyla herečka na popularitě. Není tedy šokující, že se o ní chtějí fanoušci dozvědět více.  V novém rozhovoru pro The New York Times se Ramsey otevřela o své genderové identitě. "Myslím, že moje pohlaví bylo vždy velmi proměnlivé," řekla. “Když mě někdo oslovuje “ona” nebo použije zájmeno “její”, tak o tom ani moc nepřemýšlím. Ale když mi někdo říká “on” je to trochu vzrušující.“ Ramsey také  prozradila, že na dokumentech zaškrtává možnost “nebinární” a dodává: “Jsem do značné míry jen člověk. Mít pohlaví není něco, co se mi nějak zvlášť líbí. Ale pokud jde o zájmena, opravdu mi to je jedno.”

Herce a herečky by nemělo definovat jejich pohlaví ani jejich sexuální orientace, nýbrž jejich herecký výkon. Bella Ramsey je vynikající herečka a to, jak se sama identifikuje její výkon nijak neovlivní. Stále se ale najdou lidé, kteří se cítí pobouřeni tím, že se na televiních obrazovkách vyskytují představitelé LGBTQ+ komunity. Pro takové má Bella Ramsey taky jeden vzkaz: "Vím, že si lidé budou myslet co chtějí, ale budou si muset zvyknout. Pokud se na seriál nechcete dívat, protože obsahuje LGBTQ+ postavy, je to na vás, ale přicházíte o hodně."

Komentáře od uživatelů  ❭

Mojmir Řeznicek   2023-02-22 10:39:18

Ano vic dojebat to snad ani nejde

Václav   2023-02-22 03:45:51

Jaká hvězda?Já vidím jen polomongoloidku která hraje v ubohém seriálu,který jen zneužil jméno vynikající hry.Je to jedna z nej her a co s tím námětem udělali?Hnus,osobně jsem ho přestal sledovat po třetí teplé a ubohé epizodě.Myslím že to učinila většina těch kdo mají tu hru rádi.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *