Seriál Outer Banks na Netflixu obnoven pro čtvrtou sérii

Datum vydání 23. 2. 2023Shlédnutí 4 389×Sdílení článku82Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Úspěšný seriál z produkce Netflixu, Outer Banks stále ještě čeká na premiéru své třetí série, ale už tak streamovací gigant oznámil jeho obnovení.

Foto: Netflix

V dubnu roku 2020 vydalo studio Netflix nový seriál, Outer Banks, který okamžitě získal mezi diváky popularitu. Jedním z možných důvodů může být, že v době uvedení celým světem otřásala kovidová pandemie a streamování se stalo jednou z oblíbených činností. Nemůžeme mu ale odepřít jeho kvalitu, za kterou můžeme vděčit talentovaným hercům, někteří z nich už se dostávají do povědomí i širšího publika. Hlavně Madelyn Cline, která si zahrála v loňském Glass Onion a v poslední době se stala společně s hercem Pedrem Pascalem miláčkem internetových editů.

Seriál sám o sobě nenabídl žádný překotný nápad, jde o klasický příběh hledání pokladů, ale jejich přístup k tomuto tématu si diváci rychle oblíbili. Dostatečně na to, aby se seriál dočkal i vlastní akce, na které se herci setkali s fanoušky. Poguelandia, název je odvozen od Pogues, tím způsobem si říkají hlavní hrdinové, proběhla 18. února tohoto roku. Na akci, která byla zdarma, se kromě setkání s herci, mohli fanoušci dočkat i hudebních hostů, či pití a jídla se seriálovou tématikou.

Nikdo z fanoušků ale nečekal, že jim herci během akce oznámí i samotné obnovení seriálu. Hlavně z důvodu, že seriál stále čeká na svou třetí sérii, která má mít premiéru 23. února. Netflix se ale očividně neúspěchu nebojí, a proto jeden ze svých hitů obnovil už s předstihem. Žádné další detaily nebyli samozřejmě ke čtvrté sérii odhaleny, hlavně po napínavém ukončení druhé série, kdy byli hrdinové uvězněni na pustém ostrově a bylo také odhaleno že otec jednoho z nich, jehož smrt začala všechny události seriálu, je ve skutečnosti naživu. Fanoušci, ale přeci jen neodešli jen s oznámením, že seriál bude pokračovat, dostali i exkluzivní ukázku prvních devíti minut třetí série.

Zatím vůbec nemůžeme vědět, jakým směrem se seriál vydá, ale víme, že tu s námi ještě chvíli bude. Teď nám nezbývá nic jiného než čekat a za chvíli si užít třetí sérii a pak znovu čekat na čtvrtou, která zatím nemá datum uveřejnění.

 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *