Herečka Maeve, Emma Mackey opouští seriál Sex Education

Datum vydání 24. 2. 2023Shlédnutí 1 487×Sdílení článku169Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Seriál Sex Education opouští už další představitelka hlavní postavy. Tentokrát to bude představitelka Maeve, Emma Mackey.

Foto: Netflix

a Netflix roku 2019 vypustil do světa seriál Sex Education, který okamžitě získal popularitu. Seriál je znám hlavně tím, že prozkoumává témata, které jsou ve společnosti spíše tabu, hlavním z nich je, jak už název napovídá, sexualita.

Seriál teď čeká jeho čtvrtá série a už několik herců se vyjádřilo, že se do případné páté série nevrátí. Není ani divu, po hitu, kterým seriál byl se spousta jeho hvězd dostala do mainstreamového povědomí.

Už minulý rok bylo oznámeno, že seriál opustí Patricia Alison, která ztvárňuje Olu a Tanya Reynolds, pro fanoušky známa jako Lily. I když byly obě jedny z hlavních postav, jejich odchod byl pro seriál i přes jejich popularitu přirozený, přece jen se obsazení s přibývajícími sériemi podstatně zvětšilo.

První pořádný šok přišel po nedávném oznámení, že seriál opouští Ncuti Gatawa, který ztvárňoval Erica, hlavní postavu, která s námi byla v popředí už od první série. Samozřejmě jeho odchod byl nevyhnutelný, protože byl obsazen jako další reinkarnace Doctora Who.

Další šok, i když očekávaný, přišel teď. Představitelka Maeve, další důležité hlavní postavy, se totiž v poslední době začala prosazovat ve filmovém světě. Ztvárnila hlavní postavy ve filmech jako je Smrt na Nilu, Eiffel a Emilly. Čeká ji také role v Barbie, kde si zahraje společně například s Margott Robbie a Ryanem Reynoldsem. Je proto přirozené, že opuští seriál, který ji vystřelil ke slávě.

Touha po něčem větším, ale není jediný důvod jejího odchodu. Sama se nechala slyšet, že už se jí nehraje nejlépe postava, která je stále na střední škole, když už jí táhne na 30.

Herečka řekla, že si roli sice velmi oblíbila, ale že je čas jít dál. Na otázku potencionálního návratu řekla, že už se s rolí vlídně rozloučila.

Tudíž fanouškům zbývá z původního hlavního tria jen Otis, kterého ztvárňuje Asa Butterfield. Ale seriál nás už obdařil několika dalšími zajímavými postavami a také více rozvedl postavy, které byly dříve spíš v pozadí. Můžeme teď tedy jen čekat, jak se s odchodem herců seriál vypořádá.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *