Hellboye čeká další reboot. Už známe název a režiséra

Datum vydání 27. 2. 2023Shlédnutí 701×Sdílení článku198Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Postava Hellboye už si na stříbrném plátně zažila úspěch i neúspěch. Jeho poslední pokus se nesetkal s velkou oblibou, není proto ve světě Hollywoodu vůbec divu, že bylo oznámeno nově připravované filmové zpracování.

Foto: The Playlist

Hellboy je postava vytvořená komiksovou společností Dark Horse Comics, na stránkách se s ním mohli čtenáři setkat poprvé v roce 1993. Jedná se o démona, který řeší paranormální případy pro Úřad paranormálního výzkumu a obrany.

Jeho první filmové zpracování spatřilo světlo světa roku 2004, kdy se titulní role zhostil herec Ron Perlman a za ředitelské křeslo usedl Guillermo del Toro. Ve filmu se objevil i český herec Karel Roden v roli hlavního záporáka, Rasputina. Film byl velmi dobře přijat jak fanoušky, tak kritiky, a proto se dočkal roku 2008 pokračování.

I přes pozitivní ohlasy, kterých se pokračování dočkalo nebyl plánovaný třetí díl nikdy realizován. Místo toho vznikl roku 2019 reboot, kde se hlavní role zhostil David Harbour. Tento pokus se ale příliš dobrých reakcí nedočkal, a proto bylo plánované pokračování znovu zrušeno.

Fanoušci ale nemusí zoufat, protože byly oznámeny plány na další reboot, který by měl začít produkci někdy příští měsíc. Za režisérské křeslo usedne Brian Taylor, který je nejvíc znám pro bláznivé akční filmy Zastav a nepřežiješ nebo film Ghost Rider 2. Se scénářem by měl pomoci i tvůrce postavy Hellboye Mike Mignola.

I když původní herci démonického detektiva projevili zájem si roli zopakovat, zhostí se jí jiný herec. Perlmanovi už je přece jen 73 let, proto už je pokračování s ním v hlavní roli poněkud méně pravděpodobné.

Hellboy: The Crooked Man se dočkal oznámení a víme kdy začne produkce, ale kromě jména režiséra toho zatím mnoho nevíme. Podle všeho bychom se měli filmu dočkat někdy během příštího roku, ale žádné oficiální datum vydání nebylo stanoveno. Počkat si musíme i na zjištění, kdo se ujme titulní role.

I když nám teď nezbývá nic jiného než vyčkávat další zprávy, můžeme se těšit, že oblíbeného démona znovu uvidíme na stříbrném plátně. Teď jen doufejme, že se nám čekání vyplatí.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *