David Fincher potvrdil, jak to bude vypadat s třetí sérií seriálu MINDHUNTER: Lovci myšlenek

Datum vydání 24. 2. 2023Shlédnutí 1 007×Sdílení článku85Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Dlouhou dobu se spekulovalo, zdali se vůbec dočkáme pokračování úchvatného psychologického dramatu o sériových vrazích, MINDHUNTER: Lovci myšlenek, v podobě třetí série. Teď David Fincher potvrdil, čeho jsme se tak obávali, ale zároveň to, bohužel, očekávali.

David Fincher řekl, velmi důrazně, že třetí série se rozhodně nekoná.

Foto: Netflix

„Jsem velmi pyšný na první dvě série. Ale je to velmi drahý seriál a v očích Netflixu jsme nepřilákali tak velkou pozornost diváků, abychom mohli ospravedlnit investování do třetí série. Neviním je, riskovali, aby odrazili tento seriál od země. Dali mi prostředky k natočení „Manka“ tak, jak jsem to chtěl natočit já. Dovolili mi vydat se novými cestami s „The Killer“. Je to požehnání, být schopen pracovat s lidmi, kteří jsou schopni odvahy. V den, kdy naše přání nebudou stejná, musíme být upřímní ohledně vydání se rozdílnými cestami.“

V roce 2020 Netflix oznámil, že seriál není zrušen, ale pozastaven na dobu neurčitou. Důvodem bylo totiž Fincherovo pracovní vytížení, ale jak je vidět, důvod byl jinde. Konkrétně tedy ve vysokém rozpočtu seriálu.

Psychologické krimi drama mělo úchvatné obsazení. Jonathan Groff (Někdo klepe na dveře), Holt McCallany (Rozhněvaný muž) a Anna Torv (The Last of Us) jako agenti FBI, kteří mají na starost provádět interview se sériovými vrahy, aby pochopili jejich myšlení a mohli se tak lépe připravit na nadcházející zločiny stejného ražení. Všem třem hercům, přes to, že seriál nebyl oficiálně Netflixem zrušen, byla krátce po odvysílání druhé série v roce 2019 zrušena smlouva.

Dočkali jsme se dvou vynikajících sérií, které jsou jedním z toho nejlepšího, co jsme měli možnost v televizi spatřit. Třetí série se tedy již nedočkáme, což je škoda, ale zároveň nás čeká od Davida Finchera The Killer, mysteriózní thriller o osamělém a chladnokrevném vrahovi (Michael Fassbender), který si při přípravě své další vraždy začne uvědomovat, že ztrácí svůj ledový klid. Premiéra filmu je 10.11.2023 na Netflixu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *