Tom Hardy si zopakuje svou roli Eddieho Brocka v pokračování Venoma

Datum vydání 26. 2. 2023Shlédnutí 2 398×Sdílení článku1144Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Tom Hardy se oficiálně připravuje na další dobrodružství se svým symbiontem. V příspěvku na Instagramu herec sdílel video ze zákulisí předchozího filmu série Venom. Na tomto příspěvku byl opravdu poutavý především popisek, který poukázal na to, že chystaný třetí film Venoma vstoupil do předprodukce. 

 

Foto: Fantadymag

Tom Hardy si poprvé zahrál Eddieho Brocka v roce 2018 v prvním celovečerním Venomovi. Britský herec také namluvil svého symbiotického vetřelce.

Na podzim roku 2021 vyšel druhý díl s názvem Venom: Let There Be Carnage (Venom: Carnage přichází). Fanoušci po tomto snímku mohli přemýšlet, kdy opět uvidí Brocka a jeho symbiotického přítele Venoma. Očekávání návratu této postavy ještě vzrostlo poté, co byl Tom Hardy v roli Eddieho Brocka společně s Venomem viděn v potitulkové scéně ve Spider-Man: No Way Home (Spider-Man: Bez domova) z roku 2021, kde zanechal malý kousek symbionta právě pro Marvel Cinematic Universe. Následně se vrátil zpět do svého vlastního odděleného vesmíru. Sony má dále s touto postavou své vlastní plány, stejně tak s rozšířením Spider-Man Universa

Skutečnost, že film dostal zelenou a dostal se do předprodukce by mohla znamenat, že třetí díl Venoma by se mohl začít natáčet již letos.

Sony bylo v poslední době zaneprázdněno s rozšiřováním svého Spider-Man Universa s připravovanými projekty. Kraven The Hunter (Lovec Kraven), v hlavní roli s Aaronem Taylorem Johnsonem, by měl být v kinech v říjnu tohoto roku. V komiksech je tato postava lovcem, který se stane posedlým lovem Spider-Manaa poté, co ho označí za nejnebezpečnějšího predátora. Dosud není známo zda se MCU Spider-Man ztvárněný Tomem Hollandem objeví v připravovaném Kravenově příběhu.

Dalším projektem, na kterém studio Sony pracuje, je Madame Web s Dakotou Johnson v hlavní roli. Ten by mohl být v kinech v únoru roku 2024.

Sony potvrdilo i přípravu filmu El Muerto. Tuto postavu si zahraje Benito Antonio Martínez Ocasio, známější pod uměleckým jménem Bad Bunny. Tento snímek by se měl v kinech objevit na začátku roku 2024.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *