Komediální seriál Sex O‘Clock přichází na Voyo. Nahlédneme do intimního soukromí členů jedné bláznivé rodiny, a to překvapivě humorným způsobem.

Datum vydání 2. 3. 2023Shlédnutí 1 314×Sdílení článku75Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Původní, poněkud přidrzlý, originální komediální seriál, Sex O‘Clock, vtrhne na televizní obrazovky 10. března 2023. Podobný český komediální seriál o pubertě, ale nejen o ní, tady možná ještě nebyl.

Producenty jsou Karolína Zalabáková (Jáma, K oblakům vzhlížíme) a Lukáš Gargulák (Batalives: Baťovské životy, Ve znamení psa), režiséry Karolína Zalabáková a mladý, talentovaný Jan Bártek (Člověk kancelářský, Česká škola). Scénáristou je zkušený Matěj Randár a kreativní producentkou Voyo je Marta Fenclová. Seriál pro Voyo připravila produkční společnost Cinebonbon. Kromě známých českých herců a hereček jako je třeba Jan Révai, Jana Švandová, Petra Bučková, Sára Korbelová, Csongor Kassai, Kryštof Švehlík, Iva Peterková a další, tvůrci filmu obsadili některé role dosud málo známými mladými tvářemi.

Sex O‘Clock je pocit, že vám to tiká. Že to chcete. A že to chcete hned a se vším všudy. Vlastně je to hodně o sexu. Seriál je vyprávěn perspektivou hlavního hrdiny, dospívajícího Adama (Maxmilián Kocek). Pro něho je právě teď největším problémem jeho panictví. Ale intimní problémy má i Adamův otec (Jan Révai) , který zasáhne do fungování rodiny velmi nečekaným způsobem. Složité situace bude muset řešit také Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), nebo jeho matka (Petra Bučková). Ani nejstarší člen rodiny, Adamova babička, kterou znamenitě ztvárnila Jana Švandová, zdaleka nezůstane pozadu.

Zdá se, že seriál je na intimitě založený. Ale nejde zdaleka jen o to tělesné cvičení. Sex je hlavně v hlavě. Mladí herci měli dokonce kvůli intimním scénám před natáčením workshop s „koučkou intimity“, která je dokázala dostat tam, kde se mohli o intimitě a erotice bavit úplně otevřeně. Témata seriálu a používaný jazyk tvůrci důsledně konzultovali s vrstevníky mladých herců, a právě proto se dospívající kluci a holky mohou snadno najít v jejich postavách.

Seriál Sex O‘Clock není tedy jen o puberťácích. Sex a s ním související vztahové problémy a komplikace mají samozřejmě i dospělí. Jen jsou trochu jiné a tím i jejich řešení. Je to seriál také o vztazích. A že často souvisejí se sexem je nabíledni. Komediální seriál nám rodinu, její problémy a jejich následky předkládá s drzým a leckdy až s přisprostlým humorem. Možná právě skutečnost, že vlastně každá rodina je trochu bláznivá svým vlastním způsobem a leckdy se potýká i se stejnými problémy jako ta seriálová, způsobí, že se s jejími hrdiny mnoho diváků ztotožní.

Hodiny tikají neúprosně všem. A o tom, jak řeší svůj nejvyšší čas do něčeho naskočit, do něčeho se dát, nebo naopak něco opustit naši hrdinové, to všechno je. Viděno bez servítků, s humorem, nadhledem a vtipem. Podle tvůrců je seriál i takový malý test toho, jestli je česká společnost opravdu tak liberální, za jakou se sama považuje.

Foto: Voyo

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023