Alec Baldwin nevkusně vtipkoval na Instagramu a „sexualizoval své vlastní dítě“, čímž si fanoušky pěkně naštval a sklidil nemalou vlnu kritiky

Datum vydání 3. 3. 2023Shlédnutí 887×Sdílení článku69Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Americký herec Alec Baldwin (64) je nyní kontroverzní osobností ve světě filmu, neboť bude obžalován za neúmyslné zabití, kdy nešťastnou náhodou zastřelil kameramanku Halynu Hutchins při natáčení westernu Rust. Svým nedávným instagramovým příspěvkem rozhodně svému dobrému jménu nepřispěl, protože zde nevhodně okomentoval fotografii jeho ženy a dítěte, a poštval si tak proti sobě spoustu fanoušků.

Foto: Depositephotos

Alec na svém Instagramu přidal fotografii, kde má jeho šestiletý synek Leonard ruce na ramenou své maminky Hilarii Baldwin (39), což by samo o sobě nebylo určitě nic tak špatného, kdyby k příspěvku nepřidal komentář, který s sebou strhl vlnu negativních komentářů.

„Starý dobrý trik ‚namasíruju ti záda“ (v originále: The old 'let me give you a back rub' ploy…) napsal ke svému příspěvku, a pozdvihl tím tak nejednoho svého fanouška.

Baldwinovi sledující se do herecké hvězdy ostře pustili. „Ještě někdo si myslí, že je to “strašidelné?“, napsal jeden fanoušek. „Obrázek je sladký. Popisek to dělá divným.“ okomentoval druhý. „Tento popisek je nechutný“ poznamenal třetí. Někteří uživatelé Instagramu byli dokonce velmi kritického názoru, a sice že se jedná o ­­­„sexuálně sugestivní narážku­“ a obvinili tak herce ze „sexualizace svého vlastního dítěte.“

Na Baldwinovu obranu se našli i sledující, u kterých herec nalezl zastání. „Myslím si, že si lidé špatně vyložili jeho popisek. Asi tím myslí, že jeho syn dostane pravděpodobně odměnu v podobě nějaké dobroty nebo svačiny“ komentoval jeden z hercových fanoušků.

Alec Baldwin po nějaké chvíli popisek upravil a na jeho konec přidal větu „Potato chips to follow“, čímž chtěl poukázat na to, že po masáži maminčiných zad bude následovat odměna v podobě brambůrek.

Dnes člověk může i za ne zrovna špatně míněný vtípek, který se může zdát přes čáru, projít lynčem ani nemrkne. Těžko říct jak to Alec Baldwin myslel, každopádně jeho život akktuálně nebude procházka růžovým sadem.

Zdroje: people.com, independent.co.uk, super.cz

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023