Příští Bond je prý nalezen, prozradil Taron Egerton, když sám sebe z výběru vyloučil

Datum vydání 6. 3. 2023Shlédnutí 4 909×Sdílení článku211Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Hvězda filmů Kingsman, Rocketman nebo třeba Orel Eddie, Taron Egerton, prozradil jednu ze zásadních informací, která už pár měsíců neúnavně trápí mnoho filmových nadšenců.

Foto: Apple TV

Díky hercově portfoliu akčních filmů (Kingsman, Robin Hood, Volavka), pevnému herectví a mladému věku byl Taron Egerton dlouhou dobu jedním z největších favoritů na roli nového Bonda. To se teď ovšem rázem změnilo, když Egerton v rozhovoru pro Total Film uvedl, že on novým agentem 007 není a také překvapil tím, že je přesvědčen, že studio už si svého dalšího Bonda vybralo.

Myslím, že už někoho mají a já to nejsem.

V rozhovoru dále pokračoval překvapivými informacemi ohledně hledání nového představitele nejžádanější filmové role. Dále také uvedl, že je přesvědčen, že producenti hledají nového představitele pomocí vlastního instinktu, což on sám schvaluje.

Nikdy jsem nebyl součástí diskuze. Nikdy jsem se nesešel s Broccoliovou (producentka Jamese Bonda). Nikdy se na mě neptali. Nikdy jsem zkrátka nebyl jeden z těch lidí, o které se zajímali. Já si zkrátka nemyslím, že jsem na to ten správný člověk. Myslím, že je zde mnoho, mnoho, mnoho lepších kandidátů pro tuto roli, než jsem já. Ale, víte, byl bych velmi ochotným posluchačem. Jsou to úchvatné filmy.

Egerton není prvním velkým favoritem, který tuto „soutěž“ opouští. Největším favoritem byl Idris Elba, který si Bonda nezahraje kvůli vysokému věku, dále pak Tom Hardy, jehož problémem byla údajně špatná srozumitelnost. A v neposlední řadě pak Tom Holland, jehož verze mladičkého Bonda neprošla přes studio.

Zvěsti o tom, že novým bondem se stane Aaron Taylor-Johnson jsou stále více reálnější. Nejenom proto, že Taylor-Johnson perfektně spadá do profilu kandidáta, ale také proto, že on se již, na rozdíl od Egertona, několikrát sešel s producenty filmu, Barbarou Broccoli a Michaele G. Wilsonem. Taylor-Johnson je také ohledně informací, které sdělí veřejnosti, velice opatrný, což indikuje, že jeho obsazení se vyvíjí velmi dobře.

Egertona jeho ztráta Bonda ovšem mrzet nemusí. Již 31.3.2023 na Apple TV+ ho uvidíme v hlavní roli ve filmu Tetris, jenž vypráví příběh o vývoji stejnojmenné hry, která se zapsala do dějin, jakožto jedna z nejprodávanějších her světa.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023