4. série dechberoucího seriálu Barry má první upoutávku

Datum vydání 10. 3. 2023Shlédnutí 455×Sdílení článku41Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Čekání je u konce. 4. série krimi komediálního seriálu Barry od společnosti HBO se dočkáme již 16.4.2023. Čtvrtá série má být zároveň také finální sérií a tím pádem i úplným zakončením celého seriálu. HBO nyní přišlo s upoutávkou, která láká na velkolepé finále.

Barry se poprvé na obrazovkách HBO objevil v roce 2018. Seriál vypráví o nájemném vrahovi Barrym (Bill Hader), kterému přestává vyhovovat jeho profesní dráha nájemného zabijáka. Jedna z Barryho zakázek ho zavede do Los Angeles, kde zjistí, že jeho vysněným povoláním je být hercem. Jeho sen ovšem značně komplikuje jeho minulost.

Třetí série skončila Barryho zatčením. Jeho herecký učitel Gene Cousineau (Henry Winkler) se dohodl s policií a nalákal tak Barryho do pasti. Barryho "manažer nájemného zabíjení", Monroe Fuches (Stephen Root) se též dostal do vězení poté, co všem namluvil, že on je ten legendární zabiják „The Raven“. Barryho bývalá přítelkyně, Sally Reed (Sarah Goldberg) odletěla pryč, když zabila člověka a její herecká kariéra šla ke dnu. NoHo Hank zachránil svého přítele Cristobala z mučících spárů Bolívijské mafie.

V upoutávce můžeme vidět, jak si Barry počíná ve věznici a také, co se dá očekávat od vedlejších postav. Všichni jistě netrpělivě očekáváme střet Barryho s Fuchesem, jak se Gene vypořádá se zlostí vůči Barrymu, jestli se Sally dokáže dostat k jejímu vytouženému snu a hlavně, jak to dopadne s NoHo Hankem, který, podle původního scénáře, měl umřít hned v první epizodě 1. série.

Foto:

Barryho tvůrce a zároveň představitel titulní role, Bill Hader, v rozhovoru pro Variety o 4. sérii řekl:

„4. série je v některých ohledech strukturálně radikální, ale dávalo to smysl, když si představím, čím si postavy musely projít a k čemu si myslím, že celá show vždy tak nějak směřovala.“

„Mohli jsme do seriálu vtěsnat spoustu věcí, abychom měli další příběhy, ale jestli máme směřovat dopředu, tak to končí 4. sérií.“

Amy Gravitt, jedna z hlavních osob v HBO nebyla z rozhodnutí ukončit seriál nadšená a nemyslí si, že je vhodné ukončovat seriál takhle brzy, ale podle všeho věří Haderovi a když on řekne, že je čas seriál ukončit, tak jeho rozhodnutí nehodlá jakkoliv narušovat.

4. a zároveň finální sérii Barryho uvidíme 16.4.2023. Přičemž každý týden vyjde jeden díl. Jak již jsme u HBO zvyklí.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *