Pokémon Concierge od Netflixu posouvá sérii zcela novým směrem a dává milované franšíze svěží vzhled v prvním teaseru.

Datum vydání 9. 3. 2023Shlédnutí 493×Sdílení článku54Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ash Ketchum byl vždy důležitou součástí franšízy Pokémon, nicméně diváci také toužili po anime sérii skládající se z nových protagonistů. V dubnu roku 2023 má dorazit dobrodružství o Liko a Royovi. Tato show nemá zatím upřesněný název a ani není uvedeno, zda bude mít podtitul Pokémon. Jisté však je, že tímto začne zcela nové dobrodružství ve světě Pokémonů.

Netflix k nové radosti fanoušků připravuje svou vlastní show ze světa Pokémonů.

Foto: Netflix

Dne 27. února bylo během každoročního Pokémon Direct oznámeno, že Netflix připravuje zcela novou sérii Pokémon Concierge. Stop-motion série odehrávající se v letovisku připomínajícím pláž se zaměřuje na mladou ženu jménem Haru a jejícho Pokémona Psyducka, kteří prožívají dny v hotelu. Zatímco někteří fanoušci byli touto náhlou změnou pochopitelně zaskočeni, mnozí věří, že může franšíze poskytnout zcela nový pohled.

Krátká upoutávka na Pokémon Concierge odhaluje klíčové detaily

Teaser začíná malou částí rezortu doplněnou o stíny palem, které naznačují, jaký může být zbytek Pokémon Concierge. Vypravěčka Haru diskutuje o účelu letoviska, zatímco její Psyduck prochází pískem. Haru vysvětluje, že tamní Pokémoni mají být hosty a trailer končí, když odhalí svůj plán zasvětit diváky do tajemství vzniku hotelu.

Vzhledem k tomu, že byl vydán pouze teaser lze o resortu a Haruiny práci v hotelu říci jen málo. Datum vydání ještě nebylo potvrzeno. Je docela možné, že Pokémon Concierge vyjde přibližně ve stejnou dobu jako dobrodružství Roye a Liko.

Za zmínku stojí i fakt, že Pokémon bude poprvé představen v stop-motion adaptaci

Již více než 25 let anime Pokémon používá tradiční 2D animaci, s občasným použitím CGI. Byla použita i 3D animace ve vybraných scénách v Pokémon: Mewtwo Strikes Back. Pokémon Concierge se však vydává svou vlastní vizuální cestou, což způsobuje smíšené reakce fanoušků. 

Pokémon Concierge se odtrhne od tradičního formátu anime

Ash se během své několikaleté cesty za titulem mistra zúčastnil mnoha bitev a stejně tak velké spoustě výzev. Byl odhodlaný posbírat všech osm odznaků každého regionu, cestoval do míst po celém světě a získal velké množství zkušeností. 

Hlavní nástupci - Liko a Roy - budou kráčet podobnou cestou. Haru zdánlivě nebude usilovat o žádné odznaky. Jedná se o obrovský kontrast s akčním tónem, který si během let Pokémon udržoval. 

Tím, že fanouškům Pokémon Concierge připomene, že ne každý se chce vydat za dobrodružstvím nebo se zúčastnit bitvy, může dokonce poskytnout zcela nový pohled na franšízu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *