Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma - Přes 2000 filmů a seriálů v češtině, oblíbené pořady dříve než v TV, nejlepší sportovní přenosy, a to vše bez reklam!

Punisher hlásí návrat! Ve kterém seriálu se objeví?

Datum vydání 14. 3. 2023Shlédnutí 376×Sdílení článku47Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Tato zpráva potěší především fanoušky původních Marvel seriálů, které běžely na NETFLIXU. Deník The Hollywood Reporter totiž celý svět šokoval zprávou, že Jon Bernthal se vrací jako oblíbený antihrdina Punisher. Ve kterém chystaném seriálu studia Disney se nakonec objeví?

Foto: Amazon

Pokud fanoušci doteď váhali, jestli dají nové verzi Daredevila: Born Again šanci, tak teď celý projekt nabírá na atraktivitě, a to rychlostí blesku. Po vzoru Charlieho Coxe, který ztvárnil Daredevila a také jeho protipólu Vincentu D'Onofriovi. Ten se v seriálu proměnil v padoucha Kingpina, který byl jedním z nejlepších záporáků komiksových seriálů. Slepý válečník a korpulentní mafián se stali symboly celého „Defenders Universe“. Tito dva herci se již stihli vrátit a představili se v předchozích projektech studia Marvel. Nyní se na obrazovky vrací překvapivě i Jon Bernthal, který ztvárnil postavu Franka Castlea.

Punisher si získal přízeň širokého publika. Poprvé se objevil v druhé sérii seriálu Daredevil, který měl premiéru v roce 2015. Díky nadšeným ohlasům si pak Frank Castle vysloužil svůj vlastní seriál. Celkově seriál běžel dvě sezóny a za tu dobu se stal Punisher jednou z nejoblíbenějších postav celého „Defenders Universe“. John Bernthal dokázal geniálně ztvárnit rozpolceného námořníka, který bojoval především se svými vlastními démony. Seriál sázel na brutalitu a surovost, která k jeho postavě neodmyslitelně patří. Všichni této postavě předpovídali velkou budoucnost.

V roce 2018 však přišel pro všechny nadšence obrovský šok. NETFLIX začal ve velkém rušit všechny Marvel seriály. Zrušení nemělo nic společného s hodnocením pořadu. Bylo to především proto, že mateřská společnost Marvelu, Disney uplatnila svůj nárok a získala zpět práva na své filmové a televizní projekty licencované Netflixu. Navíc se sama připravovala na spuštění konkurenční streamovací služby, kterou se stalo Disney+. Výjimkou nebyl ani Punisher, kterého za tu dobu stihli všichni oplakat a ani nedoufali v budoucí návrat.

Nyní však přichází zpráva, že se Punisher vrátí v chystaném seriálu Daredevil: Born Again. Celé to bude mít pod palcem studio Disney, který seriál chystá vypustit na svou streamovací službu. Nadšené reakce jsou však tlumeny vědomím, že současná kvalita Marvel produkce není nikterak příjemná. Nezbývá než doufat, že trikaři budou mít dostatek času na dokončení vizuálních efektů, aby to nedopadlo jako seriálový propadák She -Hulk. Taktéž zůstává otázkou, jak bude Marvel brousit hrany věkového omezení, protože NETFLIX seriály byly opravdu drsné a přirostlo to k nim. Kdyby se na obrazovkách začal pobíhat vykastrovaný Daredevil a sekundoval by mu Punisher, tak by možná fandové litovali, že je Marvel nenechal spát věčným spánkem.

Daredevil: Born Again bude součástí 5. fáze MCU a očekává se, že vyjde na Disney+ na jaře 2024. První série bude obsahovat 18 epizod, což je na poměry seriálové tvorby opravdu pořádná nálož. Uvidíme, jestli v dohledné budoucnosti neoživí Marvel i zbytek této superhrdinské týmovky, nebo se spíš zaměří na ty nejpopulárnější, mezi které patří právě Punisher a Daredevil.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *