Již brzy startuje na Televizi Seznam nový, osmidílný, komediální seriál Revír. A o revír tady opravdu půjde.

Datum vydání 21. 3. 2023Shlédnutí 1 249×Sdílení článku49Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Poněkud drsní, ale hrdinní členové mysliveckého spolku musí zachránit „svůj“ revír, a to za každou cenu, před bohatým majitelem místního zámku, podnikatelem Králem (David Matásek, pokud ho poznáte). To totiž není žádný altruista, nemá moc rád přírodu ani myslivce, a má s revírem úplně jiný podnikatelský záměr. Seriál startuje již 25. března ve 20.15.

Myslivci, ale i ostatní svérázní obyvatelé vesnice, jsou odhodláni mu v tom zabránit všemi prostředky, a občas se tak dostávají až do bizarních situací, kdy se pro drsná slova ani rvačku nejde daleko. V seriálu je ale dost místa i pro lásku a hlavně pro mnohdy lehce komickou erotiku, jako jsou třeba erotické scény Lindy Rybové s manželem Davidem Prachařem.

Seriál je společným dílem Vratislava Šlapáka a Luboše Svobody. Můžete v něm vidět kromě Davida Matáska, Lindy Rybové a David Prachaře také Marka Taclíka, Ondřeje Pavelku, Jitku Sedláčkovou, Jaromíra Dulavu, Kristínu Svarinskou, Antonína Maška a mnohé další známé tváře.

Za hudbu v seriálu může naší redakcí velmi oblíbená Gruppo Salsiccia (Instagram, Youtube, Facebook - např. hit Mistři světa v oblíbené třetí části seriálu Lajna) a Gadi Sassoon (album Multiverse), za kamerou stál Mark Bliss (australský kameraman českého původu, oceněný na mnoha filmových festivalech).

Foto: Seznam.cz

Seriál se nenatáčel v ateliérech, ale pouze v malé vesničce Skřivaň ve Středočeském kraji. Herci si podle svých slov natáčení v přírodě rozhodně užívali. Společně s opravdovými myslivci a jejich psy běhali v plné polní po lese, a dokonce ani koupání v rybníce se nevyhnuli. Jednou z nepřehlédnutelných „postav“ v seriálu je i obrovská kočka extrovertního podnikatele Krále. Je opravdu hodně veliká a krásná, a s Davidem Matáskem tvoří dost sehranou dvojici. Vypadá to, že i jí se natáčení líbilo.

Seriál velmi humorně přiblížil život na venkově, ale střílí si i z městských lidí. Všechno je to takový úlet, peprná komedie, hodně nadsázky a nudit se diváci rozhodně nebudou. Jestli se nimrodům podaří zachránit milovaný revír, to se nakonec určitě dozvíme. Lovu zdar.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *