Hvězda Stranger Things má strach z nedostatku pracovních nabídek po skončení Netflix hitu

Datum vydání 25. 3. 2023Shlédnutí 2 227×Sdílení článku101Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Již dvacetiletý herec Gaten Matarazzo, který ztvárnil roli Dustina Hendersona v oblíbené show Stranger Things od Netflixu má strach z toho, že po skončení seriálu již nebude mít žádné pracovní nabídky. Matarazzo hrál Dustina od raného dospívání a postava se stala jednou z nejoblíbenějších. 

Foto: Netflix

Před připojením k Netflix hitu se Matarazzo objevil na Broadwayi v divadelních muzikálových představeních „Priscilla, Queen of the Desert” a „Les Misérables”, kde předvedl i svůj hudební talent.

Byl součástí i  animovaných filmů. V The Angry Birds Movie 2 (Angry Birds ve filmu 2) namluvil Bubbu a v My Father’s Dragon (Tátův drak) se ujal dabingu Borise.

Přesto se Matarazzo obává, že po ukončení seriálu a po zániku jeho ikonické postavy bude těžké najít práci. 

Když byl herec obsazen do role Dustina, bylo mu pouhých 13 let. Herec během rozhovoru v The Tonight Show s Jimmym Fallonem prozradil, že je velice vděčný za seriál Stranger Things a za to, jak na tuto show reagují fanoušci. 

V The Tonight Show uvedl:

„Tato show je pro nás všechny velmi důležitá. Seriál byl pro mě zásadní v oblasti osobního růstu během mých teenagerských let až do mých nynějších dvaceti let. Je to určující aspekt posledních deseti let mého života, prakticky posledního desetiletí.”

Herec se rozpovídal i o tom, že se cítí nejistý ohledně své budoucnosti. 

Zmínil, že seriál pro něj byl skvělou pracovní jistotou. 

Zatímco Matarazzo je smutný z konce seriálu, to samé nelze říci o jeho spolupracovníkovi Davidu Harbourovi

Harbour, který se představil v roli Jima Hoppera v nedávném rozhovoru pro Discussing Film řekl, že je čas, aby tato milovaná série řádně skončila. 

„Vtipné je, že když jsem v show začínal, nikdy jsem nechtěl, aby skončila,“ prozradil Harbour a dodal: „Proto tu show miluji.”

„Nyní je to téměř devět let od natáčení první série a myslím, že je čas, aby to skončilo."

Vzhledem k tomu, že produkce páté (a tedy poslední) série Stranger Things má začít v květnu letošního roku, uvedení na Netflix obrazovky bychom se mohli dočkat až v roce 2024. Herec Finn Wolfhard (Mike Wheeler) však naznačil, že poslední sezóna by se mohla odvysílat v roce 2025.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *