Netflix chystá animovaný seriál Stranger Things. Bude tak úspěšný jako původní pecka?

Datum vydání 12. 4. 2023Shlédnutí 514×Sdílení článku34Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Populární seriál Stranger Things bude sice po páté sezóně končit, ale jeho vesmír se rozšiřuje. Netflix plánuje vytvořit animovaný seriál, který prozatím nemá oficiální název. Téměř všechny podrobnosti o projektu jsou zatím drženy pod pokličkou. Jediné, co prozatím víme je, že se na něm bude podílet produkční společnost Flying Bark Productions a výkonný producent Eric Robles. Robles již dříve vytvořil animované pořady "Random! Cartoons", "Fanboy & Chum Chum" a "Glitch Techs".

Foto: Netflix

Seriál bratrů Dufferových měl poprvé premiéru v roce 2016 a stal se globálním hitem a zároveň jednou z nejoblíbenějších původních sérií Netflixu. Po boku Winony Ryder a Davida Harboura se zde představilo několik začínajících herců. Mezi ně patří například představitelka Jedenáctky, Millie Bobby Brown, které v tu dobu bylo pouhých dvanáct let. Není však jediná. Jméno si rovněž udělali Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton a další. 

O čem animovaný seriál bude zatím není známo. 

„Vždycky jsme snili o animovaném Stranger Things, který by byl v duchu sobotních ranních kreslených seriálů, jež jsme milovali, a vidět jak se sen stává skutečností je naprosto vzrušující,” uvedli Matt a Ross Dufferovi v pondělním prohlášení. „Nemohli jsme být více uneseni tím, co Eric Robles a jeho tým vymysleli – scénáře a kresby jsou neuvěřitelné a nemůžeme se dočkat, až se s vámi podělíme o další informace! Dobrodružství pokračuje.”

Mezi výkonné producenty patří bratři Dufferovi za Upside Down Pictures, Shawn Levy a Dan Cohen za 21 Laps a Eric Robles za Flying Bark.

V březnu tohoto roku Netflix potvrdil, že se chystá divadelní hra, jejíž děj se bude odehrávat rovněž v městečku Hawkins, ale tentokrát se vrátíme v čase a to do roku 1959. Hra ponese název Stranger Things: The First Shadow a premiéru bude mít 14. prosince v londýnském West Endu

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *