Bam Margera, hvězda pořadu Jackass, lítá z průšvihu do průšvihu. Momentálně je hledán policií.

Datum vydání 2. 5. 2023Shlédnutí 826×Sdílení článku66Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Bam Margera, vlastním jménem Brandon Cole Margera, je americký bývalý profesionální skateboardista, kaskadér a filmař. Na začátku roku 2000 se prosadil jako jedna z hvězd MTV reality show Jackass.

Foto: Wikipedia, Paramount Pictures

Od poloviny roku 2000 se Margera potýkal s alkoholismem a právními problémy. Poprvé nastoupil rehabilitaci v roce 2009, ale po čtyřech dnech odešel. Od té doby se pokusil o dokončení odvykací léčby nejméně sedmkrát

Po smrti přítele z dětství Ryana Dunna v roce 2011 Margerovo pití a užívání drog zesílilo. Mezi lety 2015 - 2017 zůstal na dva roky střízlivý. 

V roce 2020 byl ale vyhozen z produkce Jackass Forever studia Paramount Pictures kvůli svým trvajícím problémům s alkoholem a bojem s duševní nemocí.

V důsledku svých osobních problémů vyjádřil Margera své pohrdání zbytkem posádky Jackass, jmenovitě Jeffem Tremainem, Johnnym Knoxvillem a Spikem Jonzem pro nedostatek podpory.

Margera také žaloval Tremaina, Knoxvilla, Jonze, Paramount Pictures, MTV, Dickhouse Entertainment a Gorilla Flicks za nespravedlivé zrušení jeho smlouvy, ačkoli právní žaloba byla urovnána v srpnu roku 2022. Od té doby absolvoval dvanácti měsíční léčení. V červnu však dvakrát uprchl ze svého rehabilitačního centra, než byl převezen do nového zařízení.

V podcastu Steve-O, přítel a kolega z Jackass, srovnával Margerovo vyloučení z Jackass Forever a jeho vlastní pauzu v roce 2008.

Steve-O uvedl, že v době natáčení Jackass 2 (2006), kdy měl Margera potyčku na letišti Los Angeles a byl obviněn ze zločinu, neměl nikdo z posádky Jackass zjevné problémy se závislostí na alkoholu či drogách. 

V určitém okamžiku to přestalo být zábavné a vtipné.” uvedl Steve-O a pokračoval, že Margera potřebuje vidět nějaké důsledky jeho závislosti. „Sledovali jsme jak se ničí.

Margera v té době reagoval vtípky, že skočí z mostu.

Svému kolegovi Margera řekl, že je připraven ukončit léčbu a dát alkoholu sbohem

2. března letošního roku byl Margera zatčen v okrese San Diego a čelil obvinění z domácího násilí.

Podle magazínu People vydalo oddělení šerifa okresu San Diego prohlášení, ve kterém Brandon Cole Margera napadl ženu v Escondidu v Kalifornii. 

Margera byl zatčen a umístěn do detenčního zařízení za ublížení na zdraví. 3. března byl propuštěn po složení kauce 50.000 dolarů.

Poručík Ryan Wisniewski, který pracuje na oddělení šerifa okresu San Diego, řekl People, že Margera má být u soudu ve čtvrtek 9. března. 

Bývalá manželka Nicole Boyd podala žádost o rozvod v září roku 2021. Jako důvod rozvodu Boyd uvedla nesmiřitelné rozdíly.

Margera je tak ke všemu uprostřed bitvy o opatrovnictví pětiletého syna Phoenixe. Podle předpokladu by byla Boyd svolná k Margerovým návštěvám syna, ale pouze v regionu Los Angeles.

Dne 29. března byl Margera zatčen za veřejné opilství poté, co údajně způsobil scénu před restaurací, kde seděla jeho bývalá manželka se synem Phoenixem.

Foto: Wikipedia, Paramount Pictures

Policie byla přivolána kvůli veřejnému nepokoji a Margera byl zatčen a obviněn z veřejného opilství a z přestupku. Video celé situace bylo dokonce zveřejněno na sociálních sítích. 

Kolega z Jackass Steve-O naléhal na svého dřívějšího přítele vzkazem, aby vyhledal pomoc. Na Instagramu napsal: „Říkáš, že chceš mít vztah se svým synem, ale tvoje činy zaručují pravý opak.”

Margerův bratr v nedávném rozhovoru prozradil, že Margera je na tom špatně kvůli závislosti na pervitinu.

V dubnu 2023 úřady vydaly zatykač na Brandona Colea Margeru. Zatykač byl vydán na základě nepokojů hlášených 23. dubna, kdy Margera údajně napadl svého bratra Jesse a vyhrožoval zabitím členů své rodiny. Margera poté údajně uprchl do lesa a od té doby ho nikdo neviděl.

Jess byl 26. dubna aktivní na svém twitterovém účtu a vedl konverzaci s jedním z fanoušků, který Jessovi napsal pár slov na podporu.

Vážím si tvé podpory, snažím se zůstat pozitivní. Bam je opravdu skvělý chlap, když není zpackaný drogami. Od jeho návyku na pervitin je k nepoznání a já opravdu nevím, čeho je schopen. Viděl jsem ho křičet na osobu, která tam nebyla. Měl halucinace. Je to opravdu děsivé a srdcervoucí.” Odpověděl Jess.

Další z fanoušků naléhal na Jesse, aby se svým bratrem uzavřel mír.

Uzavřít mír? Chlápek, který bere pervitin a křičí na svůj stín na mě zaútočil, když jsem připravoval šálek kávy a křičel, že zabije našeho otce. Pořád netuším, co ho naštvalo. Tohle je totální zhroucení.

Po Margerově útoku do zalesněné oblasti bylo po něm vyhlášeno pátrání.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *