Na místě jsou gratulace! Herec Robert De Niro se stal posedmé otcem

Datum vydání 10. 5. 2023Shlédnutí 590×Sdílení článku113Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Americký herec Robert De Niro bezpochyby patří k jedním z nejlepších herců Hollywoodu. Tento týden propagoval svůj nový film Pappa Mia! a během jednoho rozhovoru pro ET Canada byl redaktorkou dotázán na jeho šest dětí. V tu chvíli ji herec opravil s tím, že má dětí už sedm. Touto novinkou zaskočil nejen reportérku, ale i fanoušky. Herec totiž letos v létě oslaví své osmdesáté narozeniny. Jak je však vidět oscarový herec je stále plný sil a elánu. 

Foto: Depositephotos

Média si hned tuto novinku ověřila i u hercova zástupce, který jim tuto informaci potvrdil. Záhadou však zůstává identita matky dítěte. De Niro ani jeho zástupce nezmínili jméno matky ani jméno či pohlaví dítěte. Naposledy byl však spojován s instruktorkou bojových umění Tiffany Chen, s kterou byl vyfotografován, jak se drží za ruce v červenci 2022 a v březnu tohoto roku se objevila těhotná, když opouštěla italskou restauraci Giorgio Baldi v Santa Monice v Kalifornii.

Dvojnásobný držitel Oscara se zdaleka nepovažuje za nejlepšího otce. Své děti však podporuje v plnění jejich snů a záleží mu především na jejich štěstí. K miminku se dále už nevyjádřil. 

Foto: Depositephotos

Robert De Niro byl v minulosti už dvakrát ženatý. S první manželkou, Diahnne Abbott, má dvě děti - Drenu, které je 51 let, a Raphaela, kterému je 46 let. S druhou manželkou, Grace Hightower, má rovněž dvě děti - Elliota, kterému je 25 let, a Helen, které je 11 let. Pár se rozešel v roce 2018 po dvaceti letech. Také má dvojčata Aarona a Juliana s bývalou přítelkyní Toukie Smith, kterým je 27 let. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *