Kdo bude novým Supermanem ? Seznam se zúžil na dva herce

Datum vydání 17. 5. 2023Shlédnutí 4 529×Sdílení článku127Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V Hollywoodu jsou teď dvě role, po kterých každý herec touží. Agent s povolením zabíjet, James Bond a létající ochránce lidí, Superman.

Nový James Bond, který převezme agentské otěže po Danielu Craigovi, je již údajně vybrán, ale veřejnosti ještě oficiálně neodhalen. Nicméně je už téměř jisté, kdo je tím tajemným vyvoleným hercem – Aaron Taylor Johnson. Kdo ale bude novým Supermanem, bylo až donedávna střelou do prázdna. Teď se ovšem široký seznam kandidátů zúžil na dva herce.

Prvním kandidátem a možným novým Clarkem Kentem je David Corenswet. Ve filmovém světě ještě ne tak známé jméno. Minulý rok se objevil v hororu Pearl, prequelu k hororu X. V roce 2020 si zahrál hlavní roli v seriálu Hollywood po boku Jima Parsonse. David Corenswet má pro roli Supermana ideální vzhled, fyzické atributy i věk.

Druhým kandidátem, který se dostal až do pomyslného casting finále, je Nicholas Hoult. Hoult je, na rozdíl od Corensweta, známé filmové jméno. Letos se objevil v komediálním hororu o Drákulovi, Renfield. Zahrál si také ale v řadě obřích filmů – Šílený Max: Zběsilá cesta, X-Men, Favoritka nebo třeba v kulinářském psychologickém hororu, Menu. Hoult byl dlouhou dobu favoritem na roli Batmana, kterou ale nakonec získal Robert Pattinson.

Jedna z možností také je ta, že by Corenswet ztvárnil Supermana, na kterého se jednoduše hodí a Hoult by ztvárnil Supermanova úhlavního nepřítele – Lex Luthora. Jako možnost to opravdu nezní špatně.

Kdo si zahraje Lois ?

Každý Superman potřebuje Lois. V souvislosti s touto postavou uznávané novinářky se spojují, zatím, čtyři jména – Rachel Brosnahan (Úžasná paní Maiselová), Emma Mackey (Sexuální výchova), Phoebe Dynevor (Bridgertonovi) a Samara Weaving (Krvavá nevěsta). Podle všeho největší dojem na konkurzu udělala Rachel Brosnahan, jež předvedla „strhující“ výkon.

Dlouhou dobu byl největším favoritem na roli Supermana herec Jacob Elordi. On sám ale o roli neprojevil zájem, tudíž byl z výběru vyřazen. I přes značný zájem studia, Elordi nikdy neposlal ani úvodní konkurzní pásku.

Co víme o novém filmu o Supermanovi ?

Superman: Legacy vychází v roce 2025. Scénář napsal James Gunn, který se zároveň ujme režie. Gunn teď oslavuje chválu ze všech stran za třetí Strážce Galaxie. Důvodem, proč Henry Cavill nebude pokračovat v roli Supermana je ten, že vize Jamese Gunna a Petera Safrana se neshoduje s věkem Henryho Cavilla. Jejich vize totiž počítá s mladým Supermanem, jenž, stejně jako tomu je u Bonda, dokáže utáhnout sérii dlouhé roky.

Superman: Legacy nemá fungovat jako "origin story". V době, kdy budeme sledovat tento film, Superman již bude pevně usazená a známá postava v celém Gunnově DC vesmíru. Začátek natáčení je naplánován na leden 2024.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *