Hraná adaptace Jak vycvičit draka našla své dvě hlavní herecké hvězdy

Datum vydání 6. 6. 2023Shlédnutí 1 914×Sdílení článku99Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V roce 2025 na nás nekompromisně vystřelí další zbytečný a neoriginální film, o který zcela nikdo nežádal a který s největší pravděpodobností skončí na propadlišti filmových dějin. Tím filmem je Jak vycvičit draka v hrané podobě.

Pokud milujete animovanou trilogii, která jednoduše nemá chybu, tak se mějte na pozoru. Nové zprávy o castingu hlavních hvězd jsou zde.

Foto: DreamWorks

Škyťáka si zahraje herecká hvězda hororu Černý telefon - Mason Thames a Astrid pak ztvární hvězda seriálu The Last of Us - Nico Parker.

Nikoho už také jistě nepřekvapí, že namísto toho, aby se vymyslel originální příběh s novými charaktery, tak se budou upravovat a ničit ty staré. Vikingové tak prostě a jednoduše zažijí kulturní šok.

Herecké obsazení ale není ten největší problém, před kterým studio a filmoví tvůrci stojí. Tím je správné vyzobrazení prostředí a atmosféry a především draků, kteří musejí působit hrozivě, ale zároveň trochu směšně. Je potvrzeno, že všichni draci budou vytvořeni pomocí CGI. Jak tedy nebohý Bezzubka dopadne, je zásadní pro kvalitu celého filmu. Je ale jasné, že zrovna jemu jeho originální barva zůstane.

Hraná adaptace Jak vycvičit draka se dostane do kin nejdříve 14. března 2025. Režisér, scénárista a producent filmu je Dean DeBlois, jenž zrežíroval a napsal všechny tři animované filmy. Alespoň DeBlois je kapkou naděje v moři zoufalství.

Dean DeBlois je také režisérem a scénáristou filmu Lilo & Stitch, který se hrané adaptaci taktéž nevyhne. Ta je plánována už na rok 2024.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023