Vrátí se Jenna Ortega do finálové řady seriálu YOU? Teaser to naznačuje

Datum vydání 3. 7. 2023Shlédnutí 662×Sdílení článku88Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Čtvrtá řada seriálu YOU měla premiéru letos na jaře a poslední série je naplánovaná na příští rok. Kolem finální řady koluje několik spekulací a fanoušci doufají, že se vrátí postava Ellie Alves, kterou hraje americká herečka Jenna Ortega. Tu můžete znát například ze seriálu Wednesday, kde hraje hlavní roli.

Foto: Netflix

Během fanouškovské události Tudum, kterou každoročně pořádá Netflix v São Paulu, v Brazílii, streamovací platforma zveřejnila ukázky z nadcházejících seriálů a filmů, aby se měli diváci na co těšit. Sestřih zahrnoval i oblíbený seriál YOU. Ve videu mluví hlavní herec, Penn Badgley, o tom, co diváky čeká v poslední sezóně.

"Slyšel jsem, že jste nedočkavý a vymýšlíte teorie o tom, jak YOU skončí,"říká Badgley. "A co víc, přemýšlíte o tom, s čím - nebo spíše s kým - se Joe střetne, když se vrátí zpátky do New Yorku." 

Během jeho řeči se nám dostává náhled na čerstvě oholeného Joea, který je zjevně zpátky v New Yorku.

"Ačkoliv zatím nemohu prozradit kdo se vrátí, všichni víme, že v Joeově minulosti je několik otevřených dějových linek,"pokračuje.

Upoutávka pak ukazuje několik postav z předchozích sérií, včetně Ellie - postava, se kterou se Joe poprvé setkal ve druhé řadě a chrání ji takřka jako starší bratr.

Naposledy jsme Ellie viděli na konci druhé řady, kdy se Joe zachoval jako "hrdina" a dal jí peníze na to, aby mohla utéct z města, jelikož je spojována se zmizením její sestry, kterou zabila Joeova žena Love (Victoria Pedretti). Joe se o Ellie zmínil ve třetí sérii, když prozradil, že jí stále posílá peníze.

Poté, co se Ellie vytratila, měli fanoušci teorie, že se nakonec vrátí a bude se chtít pomstít za vraždu své sestry. Samotná herečka však není touto teorií nadšená a vypověděla, že by to šlo proti záměru Ellieina příběhu. 

"Zrovna jsme ji viděli úplně na dně. Opravdu si zažila to nejhorší z nejhoršího. Přivést ji zpět a udělat z ní vraha jako je Joe, maří její účel, protože její charakter takový není," řekla Ortega v roce 2020. "Ubralo by jí to na nevinnosti a na faktoru strachu, který v sobě nosí. Je dospívající dívkou, která se zapletla s psycho sériovým vrahem."

Když fanoušci viděli Joea naposledy, právě se vrátil do New Yorku, poté, co předstíral, že je Jonathan Moore – profesor v Londýně. Dvoudílná sezóna, která byla odvysílána 9. února a 9. března, divákům ukázala, jak moc zvrácený Joe Goldberg ve skutečnosti je.

Otázkou zůstává: Bude se muset Joe konečně zodpovídat za své zločiny a jakou roli v tom sehraje Ellie?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023