Venom 3 a Mizerové 4 (Bad Boys 4) mají oficiálně potvrzené datum vydání i přes probíhající stávku

Datum vydání 31. 7. 2023Shlédnutí 633×Sdílení článku89Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Společnost Sony oficiálně potvrdila data vydání očekávaných pokračování Venom 3 a Bad Boys 4 na příští léto i přes momentálně pozastavenou produkci. 

Variety uvádí, že pro oba filmy byla stanovena data vydání. V plánu je, že se fanoušci dočkají pokračování těchto filmů v létě příštího roku. 

Třetí film Venom, který ještě nemá oficiální název, je nyní naplánován na uvedení v kinech na 12. července 2024

Bad Boys 4, který rovněž nemá potvrzený název, dorazí do kin před Venomem 3. Čtvrtý film Bad Boys bude mít oficiální premiéru 14. června 2024, což je víkend ke Dni otců. 

Mizerové 4 si tak zasoutěží v pokladnách kin s uvedením animovaného pokračování V hlavě (Inside Out)

Produkce třetího Venoma i Bad Boys 4 byla však pozastavena zahájenou stávkou SAG-AFTRA. Je tedy možné, že by se s těmito daty mohlo ještě hýbat podle délky této stávky.

Venom 3 režíruje Kelly Marcel a vrací Toma Hardyho jako Eddieho Brocka. Bylo také potvrzeno, že Juno Temple a Chiwetel Ejiofor si ve filmu zahrají zatím nespecifikované role. Tom Hardy se podílel na příběhu třetího filmu společně s režisérkou Marcel, ale žádné podrobnosti o zápletce nebyly odhaleny. 

Pokud jde o Bad Boys 4, akční pokračování znovu spojí hlavní hvězdy Willa Smithe a Martina Lawrence, zatímco se vrací i režijní duo Adil El Arbi a Bilall Fallah ze třetího pokračování Bad Boys for Life (Mizerové: Navždy) z roku 2020.

Společnost Sony uvedla nová data vydání i u dalších očekávaných filmů

Kraven the Hunter (Lovec Kraven), který sdílí své univerzum s filmy Venom od Sony, byl oficiálně posunut až na 30. srpna 2024. Původně měl mít premiéru 6. října tohoto roku

Foto: Columbia Pictures

Pokračování Ghostbusters: Afterlife (Krotitelé duchů: Odkaz) také dostalo nové datum vydání. Plánované datum bylo původně 20. prosince 2023 a nyní je stanovené až na rok 2024 konkrétně na 29. března

Mezitím se dočkalo odkladu i animované pokračování Spider-Mana s podtitulem Beyond the Spider-Verse. Ten byl z plánu Sony vyškrtnut a momentálně nemá nastavené datum vydání. Původně se měl Miles Morales ve svém dalším pokračování podívat do kin 29. března 2024.

Sony není jediným studiem, které doplácí na probíhající stávku

Práce na animovaných projektech mohou pokračovat, ovšem filmy plánované s datem vydáním na rok 2024 by se mohly potýkat s odklady a zpožděním kvůli nahrávání dialogů, pro které jsou potřeba stávkující herci. Odklad by se měl dotknout filmů jako Kung Fu Panda 4, Já, padouch 4, a Transformers One

Stávka přerušila výrobu i velkých filmových projektů jako Deadpool 3, v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem a Hugh Jackmanem, který se již natáčel v Londýně. Po přerušení výroby Deadpool nemá jasné datum vydání.

Natáčení druhé části Mission Impossible - Dead Reckoning bylo také pozastaveno a mělo by být obnoveno po stávce. Film je zatím optimisticky naplánován na červen 2024.

Dopad stávky pravděpodobně ovlivní i další filmy, včetně připravovaného Beetlejuice 2 a nebo například i druhý film Mortal Kombat, ačkoli ještě tyto projekty nebyly oficiálně zastaveny.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023