Denzel Washington proti italské mafii. Equalizer 3 se blíží

Datum vydání 3. 8. 2023Shlédnutí 483×Sdílení článku70Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Oscarového herce Denzela Washingtona (Sláva, Training Day, Americký gangster) opět uvidíme jako Roberta McCalla v novém díle akční série Equalizer.

Po dvou úspěšných misích, se Denzel Washington vrací z důchodu vládního vraha, aby splnil poslední úkol. Jedná se tak o závěrečný díl série Equalizer.

Foto: Sony Pictures

Příběh se bude odehrávat v Itálii, kde McCall žije v relativním klidu a míru, než je nucen vrátit se do zbraně, aby ochránil své přátele před místní zločineckou organizací.

Stejně jako dva předchozí filmy i tento bude osobním bojem McCalla, jenž bude nucen využít svých mimořádných schopností, aby ochránil ty, na kterých mu záleží. Největší změnou filmu je prostředí, ve kterém se bude příběh odehrávat. Oba předchozí filmy se odehrávali ve Spojených státech, zatímco tento třetí a finální díl se bude odehrávat v Itálii. Jednoduše to znamená, že změnou prostředí se změní atmosféra, ve které McCalla uvidíme, až se navrátí na plátna kin.

Kromě prostředí ale film zůstane věrný předchozím dvěma dílům. Násilí a akční sekvence se tak ponesou ve stejném duchu. Jelikož se jedná o finální díl série, McCalla tak čeká větší dávka nepřátel, překážek a bojů, kterými se bude muset nemilosrdně prostřílet a kreativně probojovat.

Equalizer 3 opět zrežíruje Antoine Fuqua. Ve filmu se vedle Denzela Washingtona objeví také Dakota Fanning, se kterou si Washington zahrál již ve filmu Muž v ohni (2004). Jelikož film čeká změna prostředí, dočkáme se tak mnoha italských herců - Gaia Scodellaro, Bruno Bilotta, Eugenio Mastrandrea a spousty dalších. Za kameru se postavil legendární držitel Oscara Robert Richardson.

Equalizer 3 uvidíme již 31.8.2023 v našich kinech.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023