Bam Margera, hvězda oblíbeného pořadu Jackass, stanul před soudem

Datum vydání 7. 8. 2023Shlédnutí 1 568×Sdílení článku98Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Na člena oblíbené MTV reality show Jackass byl v dubnu vydán zatykač kvůli nepokojům a obviněním z domácího násilí. 

Foto: Depositephotos

Podle nových informací Margera stanul před soudem a nepřiznal se k obvinění vyplývajících z údajné hádky a k následnému incidentu v jeho rodinném domě poblíž Philadelphie.

Margerovi by mohl hrozit i trest odnětí svobody kvůli obvinění, že během dubnového incidentu udeřil svého bratra.

Podle agentury Associated Press Margerův bratr Jess vypovídal o údajné hádce, ke které došlo v dubnu v jejich domě nedaleko Philadelphie. 

Jess během výpovědi uvedl, že Bama rozzuřila textová zpráva naznačující, že potřebuje protialkoholní a protidrogovou léčbu. Rozhořčila ho také zmínka o jeho duševním zdraví. Údajně udeřil svého bratra do nosu a ucha tak silně, že byl Jessemu protržen ušní bubínek

Jess dále uvedl, že Bam vykopl dveře ložnice jeho přítelkyně, která na Margeru zavolala policii. 

Margera dále zanechal bratrovi výhružný vzkaz, ve kterém vyhrožoval zastřelením některých členů rodiny.

Margera uvedl, že není vinen z přestupků, včetně prostého napadení a teroristických hrozeb. Pokud jde o posledně uvedená obvinění, státní zástupci souhlasili se zrušením dvou z prvních čtyř případů teroristických hrozeb, ze kterých byl Margera dříve obviněn.

U soudu Jess údajně uvedl, že nechce dostat svého bratra do problémů, ale byl by rád, aby Margera dostal profesionální pomoc, protože dle jeho pocitů je to možná poslední šance

Jess také dodal: „O peníze mi nejde. Můj bratr je dobrý chlap, když zrovna není opilý a vzteklý. Myslím si, že by neublížil mouše. Jen když je několik dní v takovém stavu, tak je to děsivé."

Bam Margera, hvězda oblíbeného pořadu Jackass, stanul před soudem

Soudce Albert M. lacocca nařídil Margerovi kontrolu drog a alkoholu, aby mohl zůstat na svobodě. Po složení kauce mu soudce řekl: „Chceme se ujistit, že jsi v bezpečí, v bezpečí a naživu." 

V reakci na to Margera prozradil, že aby mohl vidět svého pěti letého syna Phoenixe, podstoupil letos protidrogovou a protialkoholní léčbu.

Jeho přítel, bývalý hráč NBA, Lamar Odom, Margerovi pomáhá s odvykací léčbou a nechává ho u sebe bydlet. Odom má o něj obavy, protože se Bam údajně zdržuje ve špatné společnosti.

Margera před léčbou vyhrožoval, že bude kouřit crack, dokud nezemře, pokud mu nebude umožněno vidět syna.

Právník zastupující Bama Margeru, Michael van der Veen, v prohlášení pro PEOPLE uvedl:

„Předběžné slyšení bylo důležité, protože dva přestupky byly staženy a tři předány soudu. Kromě toho jsme byli schopni získat cenná svědectví, abychom mohli vybudovat a podpořit naši obranu v tomto případě."

Van der Veen dodal:

„Soudce Albert Michael Iacocca odvedl skvělou práci, když zacházel s panem Margerou stejně jako s kýmkoliv jiným. Soud mu nařídil, aby šel na testy na drogy a alkohol, což je v tomto případě standardní postup. Doufáme, že na konci tato záležitost zůstane mimo soud a zůstane osobní záležitostí této rodiny."

Margera už má s odvykací léčbou nemalé zkušenosti. Nezbývá než věřit, že se z toho tentokrát bývalý skateboardista a kaskadér dostane. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023