Venku je trailer na hororovou komedii Slotherhouse se zabijáckým lenochodem!

Datum vydání 8. 8. 2023Shlédnutí 346×Sdílení článku50Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Po Medvědovi na koksu (Cocaine Bear) nastupuje na scénu zcela nové zabijácké zvíře, které byste rozhodně nečekali. 

Slotherhouse nová hororová komedie s mnohem podivnějším konceptem zahrnuje roztomilého a vraždícího lenochoda.

Snímek Slotherhouse má vyjít koncem měsíce srpna. Jedná se o nový komediální hororový film, který vypustí zabijáckého lenochoda do spolkového domu vysokoškolských studentů.

Režie tohoto snímku se ujal Matthew Goodhue, který v roce 2020 uvedl hororový snímek Woe. Příběh je od Bradleyho Fowlera a Cady Lanigan

Foto: Gravitas Ventures

Hlas zabijáckému lenochodovi propůjčil Rudi Rok. Ve filmu si zahrají: Lisa Ambalavanar, Sydney Craven, Olivia Rouyre, Bianca Beckles-Rose, Andrew Horton, Sutter Nolan, Grace Patterson, Milica Vrzić, Annamaria Serda, Tiff Stevenson, Stefan Kapičić a Kelly Lynn Reiter.

Oficiální synopse filmu:

Emily Young chce být zvolena prezidentkou svého spolku. Adoptuje roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci ji vyhrát. Emily však netuší, že lenochod stojí za sérií brutálních vražd.

V rámci hororových komedií se zvířaty Slotherhouse následuje několik měsíců po vydání Medvěda na koksu (Cocaine Bear) od režisérky Elizabeth Banks.

Mezitím se v pokladnách kin daří snímku Meg 2: Příkop (Meg 2: The Trench) režiséra Bena Wheatleyho s Jasonen Stathamem v hlavní roli, který je pokračováním žraločího hororu z roku 2018.

Potvrzeno bylo i pokračování hororové komedie Medvídek Pú: Krev a med (Winnie the Pooh: Blood and Honey), která si v kinech vedla lépe než se očekávalo. 

Slotherhouse má mít premiéru 30. srpna 2023 a vy se na film můžete naladit novým trailerem.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023