Potenciální obsazení restartu Fantastické čtyřky, dočkáme se i Galactuse?

Datum vydání 10. 8. 2023Shlédnutí 497×Sdílení článku78Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Z podcastu „The Hot Mic" Jeffa Sneidera jsme se během uplynulých dní mohli dozvědět zajímavé, zatím však nepotvrzené, novinky o nadcházejícím restartu týmovky Fantastické čtyřky.

Foto: Fox, Depositephotos

Vanessa Kirby údajně obsazená jako Sue Storm pro restart Fantastické čtyřky

Herečka Vanessa Kirby by měla údajně hrát roli Sue Storm v nadcházejícím restartu Fantastické čtyřky pro Marvel Cinematic Universe.

Tato zpráva se setkala s velkým nadšením u fanoušků.

Obsazení Kirby do role Invisible Woman představuje významný milník ve vývoji filmu Fantastické čtyřky. Film byl předmětem mnoha spekulací a fanoušci netrpělivě očekávají jakékoliv novinky související s obsazením či nástinem samotného příběhu.

Z podcastu The Hot Mic Jeffa Sneidera byla Vanessa Kirby obsazena do role Sue Storm. Tato zpráva přichází uprostřed spekulací o obsazení. Hereččino angažmá tak nebylo oficiálně potvrzeno, ale vyhlídka na obsazení Kirby v této roli se setkala s širokým souhlasem fanoušků, kteří jsou nadšeni.

Fanoušci na sociálních sítích vyjádřili své nadšení a chválili Kirbyiny herecké schopnosti. Prohlásili, že se pro tuto roli perfektně hodí.

Potenciální obsazení rozvířilo na internetu mnoho konverzací a fanoušci netrpělivě očekávají oficiální potvrzení.

Film Fantastická čtyřka má být debutem rodinného týmu v rámci Marvel Cinematic Universe

Role Sue Storm byla údajně nabídnuta i herečce Margot Robbie, která momentálně sklízí úspěch se svým nejnovějším filmem Barbie.

Foto: Fox, Depositephotos

Role Reeda Richardse byla nabídnuta Adamovi Driverovi, který odmítl.

Herec podle informací odmítl tuto roli kvůli špatnému scénáři. 

Stejně jako potvrzení obsazení Vanessy Kirby do role Sue Storm pocházejí tyto informace ze zdroje podcastu The Hot Mic Jeffa Sneidera, který informoval, že Driverovo odmítnutí role Reeda Richardse pramenilo z hercovi neschopnosti spojit se se scénářem.

Driverovo jméno je jen jedním z mnoha, které se objevilo v nepotvrzených fámách o obsazení.

Podle Sneidera stále existuje možnost, že by Driver mohl roli nakonec přijmout, pokud bude spokojen se změnami provedenými na postavě Reeda Richardse po nové revizi od Joshe Friedmana, ale to rozhodně není žádná záruka.

Mezitím se objevila další jména do role Mr. Fantastica. Možné volby zahrnují Johna Krasinskiho, Penna Badgleyho a nebo Deva Patela.

Proslýchá se, že reboot F4 se zaměří na superpadoucha Galactuse.

Údajně dostal hereckou nabídku Antonio Banderas.

Foto: Fox, Depositephotos

Galactus byl dříve uveden ve filmu Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer z roku 2007. Jako gigantická bytost je Galactus mocný a děsivý a je schopný hromadného ničení celých planet.

Podrobnosti o nejnovějším scénáři k filmu Fantastická čtyřka jsou vzácné, režisér Matt Shakman a spisovatelé Josh Friedman a Jeff Kaplan mají v plánu i zahrnutí dalších potenciálních postav do filmu.

Premiéra filmu Fantastická čtyřka je předběžně naplánována na 2. května 2025 i přesto, že ještě nebylo oficiálně potvrzeno ani obsazení snímku.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023