Zábavná rodinná komedie Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství nás vezme na velkolepé putování napříč kontinenty

Datum vydání 24. 8. 2023Shlédnutí 139×Sdílení článku55Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Když si vzpomeneme na naše oblíbené hrdiny z džungle z filmu Esa z pralesa, srdce nám zaplesá nostalgií. Byli to oni, kteří nás zavedli do světa plného smíchu, napětí a neuvěřitelných dobrodružství. V duchu těchto vzpomínek je s radostí oznámujeme, že naše Esa se vrací ve svém novém pokračování - Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství.

Foto: Canal+

Pokud si myslíte, že první díl byl plný vzrušení, připravte se na cestu, která překoná všechny vaše očekávání. Maurice a jeho parta nejsou už jen omezeni na svůj domovský prales. V tomto pokračování se vydávají na dobrodružství, které je zavede přes kontinenty, kde čelí nejen novým výzvám, ale také novým spojencům a nepřátelům.

Jak již název napovídá, Světové dobrodružství není jen další kapitolou v příběhu našich hrdinů. Je to oslava jejich odhodlání, statečnosti a toho, co to znamená být skutečným hrdinou.

Takže, milí čtenáři, připoutejte se, protože vás čeká divoká jízda plná smíchu, emocí a napětí. Esa z pralesa jsou zpátky, a přinášejí s sebou světové dobrodružství, které si nesmíte nechat ujít! Premiéra 12. října 2024

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023