Keanu Reeves v čele dokumentární série z prostředí Formule 1

Datum vydání 28. 8. 2023Shlédnutí 302×Sdílení článku147Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Hvězda průkopnické sci-fi série Matrix či nesmrtelný John Wick - Keanu Reeves - představuje dokumentární sérii Brawn: The Impossible Formula 1 Story.

Reevesova nová série pro platformu Disney+ využívá hercovu lásku k závodění a zejména k Formuli 1. Keanu Reeves byl hostem i během Grand Prix Velké Británie letošní sezóny.

Foto: Disney+

Dokumentární série slibuje, že se zaměří na jeden konkrétní příběh ze skutečnosti.

Po cestě se setká s některými z největších jmen ve světě závodění a zároveň bude vyprávět jeden z nejneobvyklejších a nejpoutavějších příběhů v nedávné historii Formule 1.

Konkrétní datum vydání Brawn: The Impossible Formula 1 Story ještě nebylo odhaleno.

Díky krátké aktualizaci na Edinburgh TV Festivalu víme, že se dostane na Disney+ koncem roku 2023.

Vpád Johna Wicka do dokumentárního vyprávění umožní Reevesovi zaznamenat příběh o tom, jak smolařský tým Brawn vyhrál v roce 2009 Pohár konstruktérů i jezdců zásluhou pilota Jensona Buttona.

Kromě nových rozhovorů se závodními ikonami a lidmi, kteří byli během akce skutečně přítomni – ať už v autech, při práci v garážích nebo v rozhodovacích zasedacích místnostech – bude Reevesova show také využívat exkluzivní archivní záběry, aby přivedla tento neuvěřitelný sportovní moment zpět k životu.

Projekt je součástí většího celkového zaměření na závodní příběhy v kině a televizi.

„Gran Turismo" režiséra Neilla Blomkampa je již v kinech. Životopisný film Michaela MannaFerrari", bude mít premiéru v prosinci roku 2023 a snímek „Apex" Brada Pitta a Jerryho Bruckheimera pro platformu Amazon Prime Video, na které se podílí i sedminásobný šampion Lewis Hamilton, zatím nemá upřesněné datum vydání. 

Reeves bude vypravěčem této unikátní čtyřdílné série, která diváky provede každým krokem cesty, na níž zakladatel společnosti Ross Brawn a jezdci Jenson Button a Rubens Barrichello vedli tým k vítězství v mistrovství světa navzdory všem předpokladům.

Jenson a Brawn se během show objeví v exkluzivních rozhovorech s Reevesem po boku klíčových hráčů, jako je jezdec Barrichello, bývalý předseda Ferrari Luca di Montezemolo a další, kteří pomohli Brawnovi k jeho nepravděpodobnému vítězství.

Deadline odhalil první pohled na Reevese z nadcházející čtyřdílné série a ukazuje herce vedle závodního auta.

Dokumentární série je vyvinuta a produkována showrunnerem Simonem Hammersonem a režíruje ho vítěz vysílaného nejlepšího sportovního dokumentu za rok 2022 Daryl Goodrich. Mezi výkonné producenty patří Reeves, Sean Doyle a Neil Duncanson.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023