Trailer hry Mortal Kombat 1 odhaluje roli herečky Megan Fox

Datum vydání 7. 9. 2023Shlédnutí 184×Sdílení článku34Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

NetherRealm Studios zveřejnilo nový trailer k připravované bojové hře Mortal Kombat 1 s Megan Fox. Koho tedy ve hře hraje hvězda filmů Transformers herečka Megan Fox?

Foto: EventHubs

Video odhaluje, že Megan Fox hraje v Mortal Kombat 1 postavu Nitara. V upoutávce Fox hovoří o tom, proč ji upíří postava přitahovala a jaký byl zážitek z hraní Nitary v Mortal Kombat 1. Herečka poté vypráví o svých zkušenostech s franšízou Mortal Kombat.

"Vyrostla jsem na Mortal Kombat a nemůžu uvěřit, že hraji postavu v nové hře," uvedla Megan Fox. "Je pro mě ctí být součástí jednoho z největších dědictví videoher všech dob."

Foto: EventHubs

Nitara se poprvé objevila v roce 2002 v Mortal Kombat: Deadly Alliance, která vyšla na PlayStation 2, GameCube, Xbox a Game Boy Advance. Debutovala po boku dalších ikonických postav jako Bo’ Rai Cho, Frost a Kenshi.

Mortal Kombat 1 má vyjít 19. září pro PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC. Navzdory názvu jde o dvanáctý díl franšízi Mortal Kombat a druhý restart po Mortal Kombat (2011). Titul se odehrává v nové časové ose vytvořené Liu Kangem po událostech z příběhu Mortal Kombat 11.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023