Která herečka je údajně nejlepší volbou pro roli Abby ve druhé sérii The Last of Us?

Datum vydání 12. 9. 2023Shlédnutí 240×Sdílení článku65Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Podle nových fám se spekuluje, že herečce Florence Pugh byla nabídnuta role Abby ve druhé sezóně seriálové adaptace videoherního hitu The Last of Us. Role byla Pugh nabídnuta údajně ještě před vypuknutím stávek.

Foto: NBC

Informace pocházejí od důvěryhodného „scoopera” známého pod názvem MyTimeToShineHello, který své příspěvky sdílí na sociální síti X (dříve Twitter).

Podle tohoto příspěvku dostala Florence Pugh nabídku zahrát si Abby v druhé sérii The Last of Us než začala stávka SAG-AFTRA.

Spolutvůrce The Last of Us Craig Mazin naznačil, že možná byla nalezena správná osoba pro tuto roli, ale že stávky zastavily jednání. „Věci byly v procesu," vysvětlil Mazin. „Podívejte, Abby byla první role, kterou jsme chtěli zvládnout. Máme za sebou docela dobré výsledky v tom, že jsme oznamovali hlavní obsazení a lidé říkali "Vážně?" což bude pravděpodobně pokračovat."

Pokud Pugh skutečně získá roli Abby, může herečka přidat The Last of Us do svého již tak působivého seznamu franšíz, kterých je součástí.

Po svém hereckém debutu ve filmu The Falling (Ztrácení) z roku 2014 si Pugh rychle udělala jméno a objevila se v projektech jako Lady Macbeth (2016), Fighting with My Family (Souboj s rodinou) z roku 2019, kde si zahrála po boku Dwayna Johnsona, a v nejnovější verzi Little Women (Malé ženy) z roku 2019. Světového uznání však dosáhla poté, co vstoupila do Marvel Cinematic Universe jako Yelena Belova ve filmu Black Widow z roku 2021. Zopakovala si roli v seriálu Disney+ Hawkeye a objeví se v nadcházejících Thunderbolts pro Marvel Cinematic Universe. V roce 2022 rovněž zaznamenala úspěch ve snímku Don’t Worry Darling (To nic, drahá), kde si zahrála se zpěvákem a hercem Harrym Stylesem.

Aktuálně ji můžeme vidět v Oppenheimerovi Christophera Nolana a dále se objeví jako princezna Irulan ve snímku Duna: Část druhá režiséra Denise Villeneuvea, který byl odložen na březen 2024. 

Proslýchalo se také, že je Pugh nejlepší volbou Disney studia pro Rapunzel v živém remaku Tangled / Na vlásku.

Neil Druckmann, který je režisérem, spisovatelem a výkonným producentem The Last of Us, nedávno prozradil, že sezóna 2 je „načrtnuta“ a připravena začít, jakmile hollywoodské stávky skončí. Mazin potvrdil, že stávky posunuly jejich harmonogram natáčení. „Myslím, že se v podstatě stává téměř jistotou, že nebudeme moci začít natáčet, kdy jsme chtěli, což je znepokojující."

První série The Last of Us od HBO byla uvedena v lednu 2023 a sklidila všeobecné uznání kritiky. Seriál se odehrává 20 let poté, co byla zničena moderní civilizace. Následuje Joela (Pedro Pascal), otrlého přeživšího, který je najat, aby propašoval Ellie (Bella Ramsey), 14letou dívku, z karanténní zóny. To, co začíná jako jednoduchá práce, se brzy stane brutální a srdcervoucí cestou.

The Last of Us je k dispozici pro streamování na HBO Max v původním znění s titulky i s českým dabingem.

Souhlasíte s obsazením herečky Florence Pugh do role Abby? 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023