Izraelské akční drama Fauda se vrátí s 5. řadou. Film se odkládá, fanoušci se můžou těšit na další díly

Datum vydání 11. 9. 2023Shlédnutí 271×Sdílení článku115Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Jak potvrdil Ilan Sigal, generální ředitel izraelské mediální společnosti Yes, pro noviny Jerusalem Post, bude další řada seriálu Fauda. Plánovaný film, který měl sérii ukončit se prozatím odkládá. Noviny uvedly, že Sigal se objevil po boku spolutvůrce show Avi Issacharoffa na výroční akci společnosti Yes, aby informoval o této skvělé novince.

Foto: Netflix

Netflix vysílá seriál Fauda po celém světě a čtvrtá řada akční show, která měla být také poslední, vyšla začátkem tohoto roku.

Podle izraelské publikace Ynet byla Fauda dojednána i pro pátou řadu po vleklých jednáních mezi tvůrci a společností Yes.

Zatím nebyly potvrzeny žádné podrobnosti, pokud jde o zápletku Faudy 5 nebo kdy by se mohla vysílat.

Avi Issacharoff, izraelský novinář, vytvořil tento hvězdný sériál spolu s hlavní hvězdou show Liorem Razem téměř před 10 lety. Poprvé měla premiéru v roce 2015 a vyprávý příběh Dorona (hraje ho Lior Raz), velitele izraelské speciální jednotky. Děj seriálu se převážně dotýká arabsko-izraelského konfliktu i dalších podobných výbušných témat. (V hebrejštině slovo fauda znamená chaos.)

V seriálu dále hrají Itzik Cohen a Meirav Shirom. Podle zatím známých zpráv se oba hlavní tvůrci Issacharoff a Raz vrátí spolu i v 5. řadě.

Foto: Netflix

Lior Raz hrál v izraelských i amerických projektech včetně filmů Michaela Baye 6 Underground a Operation Finale po boku Oscara Isaaca.

Aktuálně ho brzy uvidíme po boku v seriálu A Body That Works, který se zabývá bojem páru s neplodností a jejich rozhodnutím najmout si náhradní rodiče.

Fauda byla nedávno také přepracována v Indické verzi, kde se vysílá jako Tanaav, seriál je produkovaný Applause Entertainment a vysílán na Sony Liv.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023