Legendární šermíř Zorro se vrací po téměř dvou desetiletích. Venku je oficiální trailer

Datum vydání 1. 10. 2023Shlédnutí 6 760×Sdílení článku756Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Společnost Mediawan Rights uvolnila první oficiální trailer k rebootu legendárního šermíře Zorra. Maskovaný hrdina se vrací téměř po dvou desetiletích v živě hraném seriálovém rebootu.

Foto: Secuoya Studios

Maskovaného šermíře Zorra hraje španělská herecká hvězda Miguel Bernardeau. Bernardeauova verze Zorra je novou inkarnací Diega de la Vegy. Po boku mu bude stát herečka pocházející z Mexika, Renata Notni, v roli Lolity Marquez.

Zorro, produkovaný španělskou společností Secuoya Studios, je prvním live-action projektem postavy Zorra od filmu Legenda o Zorrovi (The Legend of Zorro) z roku 2005 s Antoniem Banderasem v hlavní roli. Španělsky psaný seriál obsahuje 10 epizod a částečně ho režíruje Javier Quintas, známý pro projekty jako Papírový dům (Money Heist) a Holky z červeného gauče (Sky Rojo)

John Gertz, zakladatel společnosti kontrolující ochranné známky a autorská práva na jméno a vizuální podobu Zorra - Zorro Productions Inc. - byl také producentem obou snímků s Antoniem Banderasem - Zorro: Tajemná tvář (The Mask of Zorro) z roku 1998 a Legenda o Zorrovi (The Legend of Zorro) z roku 2005 - a podílí se i na tomto projektu.

Streamovací platforma Amazon Prime Video koupila sérii a výkonná ředitelka distributorské společnosti Mediawan Rights popsala restart jako „odvážnou adaptaci, která širokému publiku poskytne dobrý mix akce, dobrodružství a povznášejících momentů.”

Filmová franšíza Zorro se již od původního filmu Zorro mstitel (The Mark of Zorro) z roku 1920 s Douglasem Fairbanksem v hlavní roli prokázala jako úspěšná, přičemž celovečernímu snímku byl připisován úspěch, který pozdvihl žánr akčního dobrodružství

Vzniklo nespočet remaků a spin-offů, z nichž nejznámější jsou filmy s Antoniem Banderasem, ve kterých si zahráli také Catherine Zeta-Jones, Anthony Hopkins a Stuart Wilson. Dvoudílná Banderasova série vydělala v pokladnách kin celkem přes 390 milionů dolarů, což z těchto dvou filmů činí jeden z nejuznávanějších Banderasových projektů, 

Disney+ také představí nového Zorra

Mezitím byla letos v březnu potvrzena série o restartu Zorra pod vedením Wilmera Valderrami pro streamovací platformu Disney+, kde jako showrunner působí spisovatel Hry o trůny - Bryan Cogman

Série Disney+ sleduje privilegovaného „caballera” Diega De La Vegu, který se po rodinné tragédii vrací do svého rodného města. Tam objeví korupci a nespravedlnosti, které ho přivedou k tomu, aby přijal plášť maskovaného bdělého Zorra – prvního skutečného amerického superhrdiny.

Studio popisuje tohoto Zorra jako odvážnou reimaginaci klasické šermíře pro moderní publikum; epické dobrodružství zakořeněné v bohaté a rozmanité historii Kalifornie, které překypuje humorem, zlověstnými intrikami a strhujícím vzrušením.

Vedle Valderrami a Cogmana jsou výkonnými producenty Gary Marsh a John Gertz.

Ohledně projektu pro platformu Disney+ zatím nejsou žádné konkrétní informace, kdy bychom se nového Zorra mohli dočkat.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Facebook

To nejzajímavější z tohoto týdne:

Post apokalyptický film Já, legenda bude mít po 16 letech čekání pokračování, Will Smith řekl podrobnosti

Sdílení33911Post apokalyptický film Já, legenda bude mít po 16 letech čekání pokračování, Will Smith řekl podrobnosti

Furiosa Anya Taylor-Joy divoká jako Šílený Max a Chris Hemsworth jako záporák Dementus. První trailer nového Mad Maxe je venku!

Sdílení1772Furiosa Anya Taylor-Joy divoká jako Šílený Max a Chris Hemsworth jako záporák Dementus. První trailer nového Mad Maxe je venku!

Zack Snyder potvrdil konec jeho Snyderverse u DC. Superhrdinské filmy ho už nelákají

Sdílení333Zack Snyder potvrdil konec jeho Snyderverse u DC. Superhrdinské filmy ho už nelákají