Je libo přídavek? Kuchyňské drama Bod varu dostává seriálové pokračování

Datum vydání 4. 10. 2023Shlédnutí 164×Sdílení článku37Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Seriálová konkurence se opět rozšiřuje o velkého hráče. Nejvíce pláče asi seriál Medvěd, protože přichází minisérie Boiling Point, což je pokračování vynikajícího gastronomického filmu s tímto názvem. Pro fanoušky je navíc potěšující, že do hlavních rolí se vrací původní představitelé, konkrétně Stephen Graham a Vinette Robinson. Seriál bude vysílán na BBC.

Foto: BBC

Něco málo o původním filmu Bod varu

Šéfkuchaři Andymu den teprve začíná, ale už se mu všechno sype pod rukama. Jeho restaurace práská ve švech, kontrolor sleduje jako sup, každý jeho krok v kuchyni a jako třešnička na dortu dorazí i kuchařská legenda spolu s uznávanou food-kritičkou na večeři. Jeden nekonečný záběr nám přináší pohled na hektický večer, ve kterém Stephen Graham předvádí brilantní herecký koncert v hlavní roli.

Co víme o minisérii?

Osm měsíců po infarktu jejího nadřízeného Andyho Jonese (Stephen Graham) se šéfkuchařka Carly (Vinette Robinson) snaží vybudovat nové renomé v londýnské restauraci Point North s původním kuchařským týmem. Za úkol má přilákat nové zákazníky a udržet podnik ziskový. V situaci pod neustálým tlakem se musí tým vyrovnat s komplikovanými osobními životy a současně každý den připravovat bezchybné jídlo.

Čtyřdílná minisérie od BBC přináší návrat nejen herců, takže se vrací Stephen Graham a Vinette Robinson. Návrat také hlásí tvůrce a režisér původního filmu Philip Barantini a scénárista James Cummings. Seriál Boiling Point měl premiéru na BBC iPlayer 1. října 2023.

https://www.youtube.com/watch?v=NX8J7_7_rLw&ab_channel=BBC

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *