Premiéra filmu Spider-Man: Beyond the Spider-Verse se odsouvá na neurčito

Datum vydání 13. 11. 2023Shlédnutí 223×Sdílení článku30Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Zatím není známo, na kdy se odložila premiéra punkově slušivého animáku Spider-Man: Beyond the Spider-Verse. O třetím dílu komerčně veleúspěšné série se ještě v létě mluvilo, že do kin přijde v březnu 2024. Tyto plány překazila stávka herců a scenáristů, kteří už se vrátili do práce, a tak příčinou zpoždění mohou být i nedokončené práce kvůli chaotické produkci.

Foto: YouTube

Producenti filmu Phil Lord a Christopher Miller uvedli, že film bude v kinech uveden, „až bude připraven“.

„Mohu vám říct, že už na tom tvrdě pracujeme a dáme si na to čas, který bude potřeba, aby to bylo skvělé,“ dodal ještě Lord, když se ho zeptali na datum premiéry. Zatím se mluví o konci roku 2024 nebo dokonce o roku 2025.

Do trojky se vrací stejný tvůrčí tým – režiséři Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin K. Thomson. Obsazení ještě nebylo potvrzeno, ale lze alespoň tipnout, kdo se vrátí.

Shameik Moore jako Miles Morales je jasný a Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy jakbysmet. K nim se pravděpodobně připojí Oscar Isaac jako Miguel O'Hara (Spider-Man 2099), Issa Rae jako Jessica Drew (Spider-Woman) a Daniel Kaluuya jako Hobie Brown (Spider-Punk).

Dále by se do trojky měli vrátit Jason Schwartzman jako Flek, Jake Johnson jako Peter B. Parker, Karan Soni jako Pavitr Prabhakar (Spider-Man India) a samozřejmě Brian Tyree Henry a Luna Lauren Vélez jako Milesovi rodiče Jefferson Davis a Rio Morales.

Na konci Spider-Man: Napříč paralelními světy dává Gwen dohromady vlastní tým Spider-Manů z celého multivesmíru, včetně Spider-Mana Noira, Spider-Hama a Peni Parkerové z prvního filmu.

Doufejme, že to tedy znamená, že Nicolas Cage, John Mulaney a Kimiko Glenn si své role zopakují i v Beyond the Spider-Verse.

V pokračování nám již bylo představeno mnohem více pavoučích postav, včetně Bena Reillyho (Scarlet Spider) v podání Andyho Samberga a Margo Kess (Spider-Byte) v podání Amandly Stenberg, ale podle všeho jich bude ještě více.

Známé rčení praví, že představivosti se meze nekladou a potvrzují to i slova producenta Phila Lorda: „Věřte tomu nebo ne. Mysleli jste si, že jste viděli všechny Spider-Many, které si dokážete představit, ale rozhodně to nejsou všichni Spider-Mani, které si dokážeme představit my.“

Děj filmu Beyond the Spider-Verse: Co můžeme očekávat od Spider-Verse 3?

V tuto chvíli není k dispozici žádná veřejná synopse Beyond the Spider-Verse, avšak nedořečený závěr filmu Spider-Man: Napříč paralelními světy slibuje mnohé.

V rozhovoru pro Empire režisér Joaquim Dos Santos prozradil, že Beyond the Spider-Verse byl inspirován hranou Disneyho komedií The Parent Trap z roku 1961. Jako silnou inspiraci uvedl producent Christopher Miller i knihu Princ a chuďas. Tyto detaily skvěle škádlí představivost fanoušků filmu.

Pomoc pro Milese je možná na cestě, protože, jak jsme zmínili výše, Gwen má teď svůj vlastní Spider-tým, který se ho vydá zachránit – ovšem jakmile zjistí, kde se nachází. Miles se musí vrátit do svého vlastního vesmíru, protože Flek plánuje zabít jeho otce, který se má stát policejním kapitánem. Mám to být převratná událost v jeho časové linii. Bude to bitva, která se dostane i do míst, která jsme ještě neviděli.

„Název filmu znamená spoustu věcí, ale také to znamená, že vidíme jakousi mapu známého Spider-Verse. Nicméně existují věci, které mohou existovat mimo tuto síť života a osudu, chcete-li,“ řekl serveru Collider Miller.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Facebook

To nejzajímavější z tohoto týdne:

Post apokalyptický film Já, legenda bude mít po 16 letech čekání pokračování, Will Smith řekl podrobnosti

Sdílení33911Post apokalyptický film Já, legenda bude mít po 16 letech čekání pokračování, Will Smith řekl podrobnosti

Furiosa Anya Taylor-Joy divoká jako Šílený Max a Chris Hemsworth jako záporák Dementus. První trailer nového Mad Maxe je venku!

Sdílení1772Furiosa Anya Taylor-Joy divoká jako Šílený Max a Chris Hemsworth jako záporák Dementus. První trailer nového Mad Maxe je venku!

Zack Snyder potvrdil konec jeho Snyderverse u DC. Superhrdinské filmy ho už nelákají

Sdílení333Zack Snyder potvrdil konec jeho Snyderverse u DC. Superhrdinské filmy ho už nelákají