10 / 10
Hlasujte!
Hodnocení

Madelyn Cline

Narození: 21. 12. 1997
Místo narození: Charleston, Jižní Karolína, USA

Herečka Madelyn Cline se nejvíce proslavila ve filmu Na nože: Glass Onion jako Whiskey. Zazářila také v seriálu Stranger Things.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Madelyn Renee Cline, americká herečka a modelka. Narodila se 21.12.1997 v Charlestonu (Jižní Karolína). Madelyn pochází z velmi úspěšné rodiny, matka Pam Cline je úspěšná realitní agentka, otec Mark Cline pracuje jako inženýr.

Celé dětství vyrůstala v Goose Creek v Jižní Karolíně. Letní měsíce trávila v New Yourku, kde natáčela televizní reklamy například pro T-mobile, Sunny D. nebo Nextvear. Od deseti let se také objevuje v zábavním průmyslu jako modelka.
Úspěšně vystudovala Charleston Day School. Poté nastoupila na vysokou školu Coastal Carolina University. Studium však nedokončila, a v devatenácti letech se přestěhovala do Los Angeles s vidinou zdokonalování se v herectví.

Svou kariéru zahájila několika malými epizodními rolemi v seriálech Stranger Things (postava Tiny) nebo The Originals. Krůček po krůčku si šla za svým hereckým snem. Další menší role přišla v podobě postavy Chloe ve filmu Vymazaný kluk.
V hlavní roli (Sarah Banks) se objevila v dramatickém seriálu Outer Banks (2020-2021). Premiéra první řady vyšla v roce 2020. Zde si zahrála po boku herce Chase Stokese, se kterým tvořila pár od června 2020. Láska jim však nevydržela dlouho. Oznámení rozchodu přišlo v říjnu 2021. Co bylo konkrétním důvodem není zcela jasné. Herečka si bedlivě střeží své soukromí. Jednou z teorií však může být údajný milenecký vztah mezi Madelyn a Rossem Butlerem. To však oba vyvrátili.

V červu 2021 byla obsazena do role Whisky v televizním snímku Na nože: Glass Onion, kde si zahrála po boku hvězd jako Daniel Craig, Kate Hudson, Kathryn Hahn nebo Edward Norton.

Madelyn se ve volném čase věnuje wakeboardingu (vodní sport prováděný na speciálním prkně, které je ve velké rychlosti tažené lodí) a relaxačnímu kreslení. Miluje turistiku a dlouhé výlety autem. Je také vášnivou fotografkou a velmi populární osobností na sociálních sítích.

Filmy Madelyn Cline

2022
Na nože: Glass OnionGlass Onion: A Knives Out Mystery, postava Whiskey
2021
This Is the Nightpostava Sophia Larocca
2020
What Breaks the Icepostava Emily
2019
The Giantpostava Olivia
2018
Vymazaný klukBoy Erased, postava Chloe
2016
Wild Flowerspostava Luna Savannah Sunrisepostava Willow Miles
2014
Bridge the Gappostava Tanya
2013
23rd Psalm: Redemptionpostava Maya Smith
2012
Children of Waxpostava Ashlyn
2009
Milites Christipostava Matilda

Seriály Madelyn Cline

2020
Outer Bankspostava Sarah Cameron
2016
Stranger Thingspostava Tina
2013
PůvodníThe Originals, postava Jessica

Články o Madelyn Cline

Seriál Outer Banks na Netflixu obnoven pro čtvrtou sérii

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
×
Obrázek