Crunchyroll

Crunchyroll je internetová služba pro streamování anime, manga a dalších asijských televizních pořadů. Byla založena v roce 2006 a sídlí v San Francisco. Platforma nabízí velkou databázi anime a dalších asijských pořadů, které si mohou uživatelé přehrávat online v různých jazycích, včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, portugalštiny a dalších.

Jednou z největších výhod Crunchyrollu je jeho rychlost. Pořady jsou dostupné v Japonsku současně s jejich televizní premiérou, což znamená, že fanoušci anime mohou sledovat své oblíbené pořady téměř okamžitě po jejich vysílání v Japonsku. Kromě toho Crunchyroll nabízí i simulcast pro pořady, které se vysílají v průběhu dne, takže fanoušci anime mohou sledovat své oblíbené pořady téměř ve stejný čas jako diváci v Japonsku.

Kromě toho, Crunchyroll také nabízí širokou škálu komunitních funkcí, jako jsou diskusní fóra, komentáře k jednotlivým epizodám a další. Tyto funkce umožňují uživatelům sdílet své myšlenky a reakce na jednotlivé epizody s ostatními fanoušky a poskytují skvělou příležitost k sympatizování s ostatními lidmi, kteří sdílejí stejnou vášeň.

Kromě streamování pořadů, Crunchyroll také nabízí svůj vlastní merchandise obchod, kde fanoušci mohou nakupovat trička, plakáty a další produkty související s jejich oblíbenými anime pořady.

Navzdory tomu, že Crunchyroll je primárně zaměřen na anime a manga, platforma nabízí také širokou škálu dalších asijských pořadů, jako jsou K-dramy a C-dramy. Tyto pořady přinášejí fanouškům širokou škálu žánrů, od romantiky po krimi a akci.

Crunchyroll je skvělou volbou pro každého, kdo je fanouškem anime, manga nebo jiných asijských televizních pořadů. Platforma nabízí širokou škálu pořadů, které jsou dostupné rychle po jejich televizní premiéře v Japonsku, a poskytuje uživatelům širokou škálu komunitních funkcí, které umožňují sdílet své myšlenky a reakce na pořady s ostatními fanoušky.

Crunchyroll také poskytuje různé možnosti předplatného, které umožňují uživatelům sledovat pořady bez reklam, stahovat pořady pro offline sledování a další výhody.
V závěru, Crunchyroll se stal jedním z nejpopulárnějších míst pro streamování anime, manga a dalších asijských televizních pořadů. Jeho rychlost, široká nabídka pořadů a komunitní funkce dělají z něj skvělou volbu pro každého fanouška asijské kultury.

Historie Crunchyroll

Crunchyroll je internetová služba pro streamování anime, manga a dalších asijských televizních pořadů, která byla založena v roce 2006. Byla založena třemi studenty z University of California, Berkeley jménem Justin Kan, Warren Hsu a Vinod Segan. Jejím cílem bylo poskytnout fanouškům anime a asijské kultury snadný a legální způsob, jak si mohou přehrávat své oblíbené pořady online.

Zpočátku se Crunchyroll soustředil na streamování anime pořadů, které byly subtitulovány do angličtiny. Pořady byly dostupné online v krátké době po jejich televizní premiéře v Japonsku, což bylo velkou výhodou pro fanoušky anime, kteří chtěli sledovat své oblíbené pořady téměř okamžitě po jejich vysílání v Japonsku.

V průběhu let se Crunchyroll rozrostl a nabídl více jazykových verzí svých pořadů, včetně už výšše zmíněné francouzštiny, španělštiny a portugalštiny. Také rozšířil svou nabídku pořadů o další asijské pořady, jako jsou K-dramy a C-dramy.

V roce 2009 se Crunchyroll stala první platformou pro streamování anime, která byla akceptována japonskými vydavateli anime a manga, což jí umožnilo nabízet ještě více pořadů a rozšířit svou nabídku o nové pořady.

V roce 2018 byl Crunchyroll koupen společností Ellation, která je součástí Warner Media. Tato akvizice umožnila Crunchyrollu rozšířit svou nabídku o další pořady a rozšířit své služby do dalších zemí.

V roce 2017 měla platforma "pouhých" 5 milionů registrovaných uživatelů. V současnosti má ale Crunchyroll více než 70 milionů aktivních registrovaných uživatelů a více než 3 miliony předplatitelů po celém světě a tyto čísla stále rostou. Nabízí širokou škálu pořadů a komunitních funkcí, které umožňují fanouškům sdílet své myšlenky a reakce na pořady s ostatními fanoušky.

Mezi nejoblíbenější pořady na Crunchyroll patří...

Attack on Titan: Tato série se odehrává v dystopickém světě, kde lidstvo žije v obrovských pevnostech, chránících se před obrovskými humanoidními bytostmi zvanými Titans. Příběh sleduje hlavního hrdinu Erena, který se po smrti své rodiny rozhodne bojovat proti Titans a zachránit svůj svět.

One Piece: Tato dlouho trvající série se odehrává v světě pirátů, kde hlavní hrdina Monkey D. Luffy a jeho posádka plují světem na své lodi Thousand Sunny, hledající poklad zvaný "One Piece". Příběh plný dobrodružství, bojů a přátelství.

My Hero Academia: Tato populární série se odehrává v světě, kde většina populace má super schopnosti, tzv. "quirks" a hrdina, Izuku Midoriya se snaží stát se hrdinou, i když on sám nemá žádnou quirk.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba: Tato série se odehrává v Japonsku v 19. století a sleduje hrdinu Tanjiro Kamadu, který se snaží zachránit svou sestru Nezuko, která se stala demonem.

The Seven Deadly Sins: Tato fantasy série se odehrává v světě, kde existují tajné skupiny bojovníků zvané "Boží rytíři", kteří chrání království Liones. Hlavní hrdina Meliodas a jeho skupina "Sedm smrtelných hříchů" se vydávají na cestu, aby odhalili pravdu o své minulosti a zachránili.

Death Note: Tato psychologická thriller anime série se odehrává v Japonsku a sleduje příběh studenta, který dostane smrtící knihu, která mu umožňuje zabíjet lidi jednoduše psaním jejich jména do knihy.

Nejnovější filmy a seriály na Crunchyroll

Vyberty si z dalších Crunchyroll filmů a Crunchyroll seriálů v naší Filmožroutské databázi.

Další možnosti online filmů a seriálů


Užijte si streamování filmů a seriálů a hodnoťte je na Filmozrouti.cz