Google Movies

Google Movies, také známé jako Google Play Movies & TV, je služba od společnosti Google, která umožňuje uživatelům nakupovat nebo pronajímat filmy a televizní pořady. Služba byla poprvé spuštěna před 13 lety a od té doby se stala jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si filmy a televizní pořady pořídit online.

Google Movies je dostupné přes webové stránky nebo prostřednictvím aplikace pro Android a iOS. Uživatelé mohou vyhledávat filmy a televizní pořady dle názvu, žánru nebo roku vydání a pak je koupit nebo si je pronajmout. Když si něco koupíte, máte k němu navždy přístup a můžete si ho pustit kdykoliv chcete. Pronájem znamená, že máte k filmu nebo televiznímu pořadu přístup jen po určitou dobu, obvykle 48 hodin od doby, kdy si ho pronajmete.

Platforma nabízí širokou škálu filmů a televizních pořadů od různých vydavatelů, včetně velkých hollywoodských studií, jako jsou Warner Bros. nebo Disney, a také menších vydavatelů. Služba také obsahuje řadu originálních pořadů, které jsou výhradně k dispozici přes Google Movies.

Google Movies se také integruje s Google Play, což umožňuje uživatelům snadno přehrávat své filmy a televizní pořady na různých zařízeních, jako jsou chytré televize nebo hudební přehrávače. Služba se neustále rozvíjí a Google pracuje na zlepšení svého obsahu a funkcí, jako je například personalizované doporučení filmů na základě historie shlédnutí uživatele. Navíc, Google Movies také podporuje sdílení účtu mezi rodinnými členy, takže mohou všichni sdílet své filmy a televizní pořady a ušetřit tak peníze. Aplikace také nabízí offline přehrávání, takže si můžete stáhnout filmy nebo pořady a pak je přehrávat i bez připojení k internetu.

Zkrátka, Google Movies je skvělá služba pro každého, kdo hledá pohodlný způsob, jak si koupit nebo pronajmout filmy a televizní pořady online. S širokou nabídkou obsahu a užitečnými funkcemi, jako je offline přehrávání a rodinné sdílení, je to skvělá volba pro každého, kdo chce mít své oblíbené filmy a pořady po ruce kdykoliv.

Historie Google Movies

Google Movies byla poprvé spuštěna v roce 2010 společností Google jako služba pro nákup a pronájem filmů a televizních pořadů online. Služba byla založena na platformě Google Play, která už tehdy nabízela hudbu, knihy a aplikace. Spuštěním služby Google Movies se Google stalo dalším velkým hráčem na trhu s digitálními filmy.

Od svého zahájení se služba stala jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si filmy a televizní pořady pořídit online. Uživatelé si mohli filmy a pořady koupit nebo si je pronajmout, a to prostřednictvím webových stránek nebo aplikace.

Během své historie se Google Movies rozrostlo o různé funkce a služby. V roce 2011 byla například přidána možnost stahovat filmy a pořady pro offline přehrávání. V roce 2013 byla spuštěna služba „Google Play Movies & TV“, která nabízela větší výběr televizních pořadů a také integraci s Google Chromecastem, což umožňovalo uživatelům přehrávat filmy a pořady na svých televizích.

V roce 2017, Google spustil „Google Play Movies“ v 14 dalších zemích, rozšířil tak dostupnost své služby po celém světě.

Google Movies se stále rozvíjí a nabízí stále více funkcí a služeb pro své i nové uživatele. Je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlný způsob jak si koupit nebo pronajmout filmy a televizní pořady online a moci je přehrávat na různých zařízeních. Platforma také integruje s dalšími službami od Google, jako je například Google Play, Google Chromecast, a další, což umožňuje uživatelům snadné přehrávání svých filmů a televizních pořadů na mnoha zařízeních.

V posledních letech, společnost Google rozšířila své služby o další platformy, jako je Google TV, YouTube TV, což pomohlo poskytnout uživatelům širší výběr televizních pořadů a sportovních přenosů. Služba Google TV byla spuštěna v roce 2020 a poskytuje uživatelům přehled o všech televizních pořadech a filmech, které jsou k dispozici na Google Movies, YouTube TV a dalších digitálních službách jako např. Netflix, Hulu nebo Amazon Prime.

Originální filmy a seriály platformy Google Movies

V posledních letech, Google se snažil rozšířit nabídku svých originálních pořadů a konkurovat tak například platformě Netflix. Tato snaha byla uskutečněna s cílem poskytnout více exkluzivního obsahu, který by mohl být přitáhnout více zákazníků a zvýšit konkurenční výhodu služby.

Jedním z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších originálních filmů na Google Movies je "La La Land", romantický muzikál s Emmou Stone a Ryanem Goslingem v hlavních rolích. Tento film získal šest cen Oscar, včetně ceny za nejlepší film a nejlepší režii.

Dalším populárním originálním filmem je "Manchester by the Sea", drama režiséra Kennetha Lonergana s Casey Affleck a Michelle Williams v hlavních rolích. Tento film získal cenu za nejlepší scénář na festivalu v Sundance a také cenu za nejlepšího herce pro Casey Afflecka na Oscarech.

Mezi originální seriály patří "The Good Place", komediální seriál o ženě, která se dostává do "dobrého místa" po smrti, kde se snaží být lepším člověkem, a "Cobra Kai", který se vrací k původnímu filmu Karate Kid a sleduje další příběh dvou hlavních protagonistů.

Platforma také produkuje své vlastní originální televizní pořady, jako je "Just Add Magic", dětský seriál o tajné knize kouzel a "Vida", dramatický seriál o rodině a identity s latinskými protagonisty.

Celkově platí, že Google Movies přináší širokou škálu originálních filmů a televizních seriálů, které nabízejí různorodost a kvalitu, a které jsou k dispozici pouze na této platformě. Tyto pořady a filmy nabízí divákům unikátní a vynikající zážitky.

Nejnovější filmy a seriály na Google Movies

Vyberty si z dalších Google Movies filmů a Google Movies seriálů v naší Filmožroutské databázi.

Další možnosti online filmů a seriálů


Užijte si streamování filmů a seriálů a hodnoťte je na Filmozrouti.cz